Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pravdou je, že nějak dnes šmírují prakticky všichni, kdo můžou. Otázkou je co a za jakým účelem. Jedinou možnou obranou je buď vlastní/custom OS + apky nebo být totálně mimo net. Obé je očividně „poněkud“ problematické, byť jde to. Na každý pád ať už z jakéhokoli důvodu citlivou agendu je třeba zpracovávat na k webu nikdy nepřipojeném stroji a to samo ani za účelem updatu OS/SW.

  ..opravuji k webu na k netu ;)

  iFanda, a jak tu citlivou agendu ukazes treba dalsi, v tvem zivote dulezite a proverene, osobe? Preneses cele zarizeni treba na 200km? :)

  Kvůli určitým info/datům je nutno, aby ona osoba přijela/přiletěla za nimi. V jistých sektorech se tak děje zcela běžně a to i velmi zhusta. U některých typů info/dat existují i další možnosti – zveřejnit je samo nelze, lze říci pouze tolik, že vyhrazený zpracovatelský stroj není k netu nikdy připojen.

  Stejne to je svinstvo.. i kdyz je tel necinny, jen prochazeni obrazovky.. to je Orwell

  Neni to primo “odesilani” dat, ale pamatuju si jak muj SonyEricsson T610 komunikoval s BTSkama sekundu po sekudne :D to bylo “dat” :D

  Takhle, to ze ma uzivatel vyple veskere odesilani dat, tak to neznamena ze uplne vsechny jsou blokovane. Jsou totiz data a data, a ty diagnosticka proste odesilana budou. A v nich budou i urcete data osobni. To je holy fakt.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.