Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nyní je ta nejlepší příležitost pro aktualizaci vašeho počítače zakoupením systému Windows 10 Pro či balíčkem Microsoft Office 2016 nebo 2019. Spolu s Godeal24 a jejich akční nabídkou můžete tyto licence získat za bezkonkurenčně nejnižší ceny. Díky březnovým slevám si nyní můžete pořídit vybrané Microsoft produkty s až 62% slevou, kdy si můžete přijít například na OEM klíč k Windows 10 Pro za 7,32 €. Vše je navíc nesmírně jednoduché. Jednoduše vám stačí přejít na stránku s produktem, kliknout na tlačítko Buy, zadat slevový kód do příslušného políčka a máte hotovo a ještě ušetříte spoustu peněz.

Pojďme se společně podívat na ty nejlepší nabídky z akce Březnové slevy na Godeal24.

godeal24 brezen fb
Zdroj: godeal24.com

Speciální nabídka – až 88% sleva bez nutnosti kupónu

Produkty za polovinu s kódem SGO50

Zvýhodněné balíčky s kódem SGO62

Další slevy s kódem SGO55

Microsoft Office
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Při nákupu na GoDeal24 můžete počítat s tím nejlepším servisem vůbec. Takřka ihned po dokončení objednávky obdržíte zakoupené licenční kódy prostřednictvím e-mailu. Pokud byste ale přeci jen narazili na nějaký problém, nebo byste měli pouze dotaz, můžete se doslova kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu. Jednoduše vám stačí zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a obratem se vám bude někdo věnovat.


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent.

Související články

Dnes nejčtenější