Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Předplatné nebrat! Ja si všetko radšej kúpim, viem za čo platím a nemusím sledovať, ake predpltné mám alebo nemám.

    To musí být vážně složité vědět na kterou položku „předplatit“ kliknu a dát si do kalendáře den před koncem „Prodloužit předplatné na XY?“ Doufám, že vy v práci taky dostanete výplatu na rok dopředu bez ohledu na to jestli budete pracovat jak šílený nebo se na to vykašlete :) Možná byste se měl probudit a uvědomit si, že jste v 21. století a za služby si musíte platit, když chcete nějaký novinky, atd. Si prostě vyberte pouze ty, které vám za to stojí a vážně je potřebujete..

    Prirovnanie s vyplatou je scestne a nikde nieje napisane ze nechce za sluzby platit. Tiez preferujem nakupy s kupnou (celkovou) cenou a podmienkami na zaciatku ako nejake predplatne, lizingy, splatky a ine vymozenosti ,,21.storocia”

    Ano příklad s výplatou byla blbost. Ale ve výsledku říká, že za služby platit nechce, když říká předplatné nebrat :) Pokud by mu někdo dal službu a nevyšla na to aktualizace/nový obsah, tak bude zase hulákat, že si za něco zaplatil a nic se tam neděje.
    A pro Palihoru.. Vážně je takový problém si jednou ročně zkontrolovat jestli chceš obnovit předplatné nebo ne? Sám si raději zaplatím za aplikaci jednorázově, než mít předplatné, když mi to nepřináší nic bez čeho se nedokážu obejít. Ale vymlouvat se na kontrolu předplatných je směsný. Taky si stěžuješ, že musíš platit za elektřinu, vodu, popelnice, atd? Tedy věci, které si taktéž musíš hlídat? Určitě ne. Takže je to jenom o srovnání si priorit, namísto výmluv

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.