Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Pripojil jsem se v roce 2009. Nyni uz je FB v takove fazi, ze si kazdy den pohravam s myslenkou ten ucet smazat.. zaplaveno reklamou, u pratel zablokovane sledovani (fakt uz me nezajima, co mel kdo k obedu). Zatim me tam drzi pouze jedna jedina skupina, ktera mi dava uzitecne informace.. Ale pravdepodobne toto brzy prekousnu a naucim se zit i bez toho.. Zaroven s tim pujde z telefonu i Whatsapp.. na co Cukrik sahne, to se stane neprehlednym smetistem reklamy..

    Tak tak, nebýt pár skupin na FB, hlavně kolem cestování a techniky, tak už tam dávno nejsem. Příspěvky už dávno nedávám, ani nikoho nesleduji.

    Pamatuji si přesně, v dubnu 2012 jak jsem provedl kompletní zrušení účtu, pak tedy ještě byl nějaký čas na jejich serverech neaktivní než ho smazali (doufám). Ve stejné době jsem rušil i Whatsapp. O půl roku později i twitter.

    Pokud někomu vadí reklamy, musí se zavřít v pokoji a mít v něm pouze knihy. Pouze v nich není v půlce příběhu reklama. Holt, reklama je hodně dobrý business, proto je ji všude extrémní množství. Platí se úplně za vše 👍

    Super je že tam člověk má přehled o všem co ho zajímá na jednom místě. Jsou tam užitečné skupiny. Ale radost z toho nemám že tam jsem .

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.