Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já jsem s výdrží baterie spokojený.
  Když jdu z kanclu domů tak mám 100%.
  Během dne už pak mobil téměř nepoužívám a když jo, tak mi neklesne pod 50%.
  Doma telefon pokládám na nabíječku a večer strávím na iPadu/apple TV.

  Jediná výjimka jsou dovolené. Tam tedy použiji powerbanku, ale zase jen v ty dny kdy se hodně fotí.
  Takže suma sumárum i 50% kapacita současné baterie by pro mě byla v 90% dostatečná.

  Tak to je dobrý mozkový průjem…. a nestačil by ti Dědku i iPhone bez baterie? Že bys ho měl na powerbance :-D Pokud jsi Dědek a chodíš do práce, tak jsi PRASE (PRAcující SEnior)?

  „Když jdu z kanclu domů tak mám 100%.“ :D:D:D:D:D:D:D zrovna komenty takýchto ľudí k téme výdrž batérie potrebujeme :D to musíte byť veľmi platný člen pre spoločnosť :D:D Výdrž batérie by mali riešiť a komentovať ľudia ktorí iP používajú pane Dedku :) Takže pekne hajat a nepsat.

  Už jsem ani nedoufal, že se téhle pohádky letos dočkám….každý rok s tím příjdou zdroje, že to je potvrzené a jisté…..už to takhle čtu minimálně 6 let :D

  Acho jo, tady je zase narku, stejne telefony od konkurence, vydrzi + – uplne to same.
  Ale k tematu, ja bych telefonu zvetsil tloustku o silu tech vycuhujicich cocek fotoaparatu, ty by byly pak hezky v rovine a baterie by mohla byt cca o 1/4-1/3 vetsi. Jestli mam telefon 7 nebo 8 mm je prece uplne jedno.

  Jasný takže si koupím ip12 a všechno co chci daji až do dalšího modelu. Idiotským debilní firma. Jediný co mají dobrý je iOS zbytek je k ničemu. Baterka slabá. Hz žádný. Kéž bych tu 12 mohl vrátit a nebo z toho vytřískat to co jsem do toho dal.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější