Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Byť bych si tohle opravdu moc přál tak tohle není úplně co by Apple a ostatní výrobci elektroniky slyšeli rádi. Lidé by prodloužili nutnost koupě nového telefonu a společnosti chtějí aby se peníze točily. Chce to tlačit předplatitelný služby ale v tom Apple usíná na vavřínech. Ať už jde o Apple TV+ nebo Apple Arcade.

    Jak je zmíněno v prvním příspěvku technologie sou pořád se píše o nějaké nové baterii a myslím že i v praxi by byla bezpečná ale obávám se že si to výrobci smartphonů nepřejí. Tedy neprojevují o to zájem. Bylo by fajn mít iPhone který by s jednou baterii vydržel celý cyklus podpory aktuálních iOS ,ale je přeci fajn a výhodné pro servisy ať se jedná o Apple zařízení nebo Android zařízení když majitelé budou chodit nechat si měnit baterie ne ? Nebo když si řeknou slabá kondice baterie šup s tím na bazoš ať si to někdo koupí a nechà si to vyměnit , já vezmu rovnou nový iPhone . Takhle to výrobcům prostě vyhovuje :)

    V tomhle iPhone těžce těžce zaostává za konkurenci. Vydrz baterie ať už denní nebo životností je žalostná a nezbývá než holí kupovat nové baterie . Škoda to má na Applu asi vadí ze všeho nejvíc 😩

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější