Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  čím ji vyvrátili? Že se posmívali, že přece z 12 ti km přece nejde letadla nic rozprášit? Tomu věří leda tak kobliháři. Kdyby to byl očividný nesmysl, tak to takto intenzivně nevyvrací…to jediné je na tom podezřelé.

  Jáj bože můj, hoď tam tu sůl na někoho, tám z okna!
  Hodně budeš někde.
  Ale ze sraček můžete vytáhnout se.
  Tady vidím velký špatný!
  A odejdeš tam, kde žiješ.

  Je neuvěřitelné, že i na takovémto fóru se najde někdo takový… U článku na novinkách to ještě pochopím, ale kde se bere tolik bláznů, že i tady…

  David
  Vis proc se o tom mluvi ? Protoze tu blbost kravinu a hloupost bohuzel sdilel poslanec tohoto statu. Lidska tupost jakkoli je v parlamentu zastoupena hojne a to predevsim ve stranach jako je ANO CSSD a u Komunistu je bezbreha. Pokud se k nim pridaji oslove z SPD tak to normalni lidi proste nemuze nechat v klidu. Jestli veris nejakemu rozprasovani tak nelez na tyhle stranky. Uz tak je tu dost deb!lu s Androidama a ted jeste ty

  Davide, ty jsi krasna ukazka hlupaka, ktery si mysli, jak je strasne chytry. Predpokladam, ze skoly ti moc nesly a v zivote se ti taky moc nedari. Tak je potreba to hodit na nejake vyssi sily, ktere ovladaji svet. A pritom je chyba jen v tobe. To ale boli si pripustit, ze?

  Pošlete odkaz na tento článek paní Iloně Czákové a zeptejte se jí kolik litrů toho Covidu se používá na 10 km2. Bože to je pi. a jakou svět neviděl.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.