Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    S tím komentářem o rychlosti no nevím, nevím. Jinak bych přivítal článek o srovnání použitelnosti nejlepších VPN pro Česko. Použival jsem Proton VPN, ale nic moc na geolokaci na HBO … Ted mám Express VPN – . Díky.

    Také bych uvítal nějaké srovnání placených VPN, které jsou nejlepší třeba top 5 aplikací. Protože pokud si člověk koupí telefon za 30k, tak asi nemá problém si za pár stovek připlatit za bezpečnost svých dat.
    Osobně teď používám Nord VPN už 3. rokem, jsem víceméně spokojený, ale občas se prostě „kouskne“ a jak to tak bývá, tak v momentě, kdy se to nejméně hodí a protože mám nastaveno, že bez VPN není internet, tak se třeba 5 minut nemůžu připojit a může mě vzít prcek takzvaně. Pokud máte někdo dlouhodobé zkušenosti s jinou VPN, kde máte nastaveno NENÍ VPN = NENÍ INTERNET, tak budu moc rád za vaše postřehy! Osobně jsem vybíral mezi Express VPN a Nord VPN, Nord tenkrát nabízel službu za 1/3 ceny, tak jsem šel do nějak, ale bude mi v létě končit, tak nemám problém změnit poskytovatele. Předem díky za případné zkušenosti! ;-)

    Tiež používam VPN a toto sa mi stalo na iPhone. Chvíľku som záloha nevedel, prečo mi nejde Wi-Fi, potom som si všimol, že sa periodicky pokúša Nord prihlásiť dookola. A ešte jedna vec ma štve na Norde. Som na domácom českom VPN a niektoré české stránky sa nenačítajú – napr. Lego.cz. Potom neostáva nič iné ako disconect.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.