Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Docela legrace iPhone si nedrží cenu, tak, jak se nám iOvce snaží nakukat! A to i bez Cashbacku je na tom iPhone 12, který se začal prodávat „nedávno“ dost mizerně s výkupní cenou a cenou po bazarech. Pokud jste si taky koupili 12ctku mini za 24K (128GB), věřte, že výkupní cena je již nyní 16300K a po bazarech je nová 12ctka mini 128GB za hezkých 17K úplně nová, nebo zánovní. Tipuji, že do příchodu 13ctky cena miniho 128GB spadne někam kolem 14K, což je za rok provar 10K. To se nám můžou Androiďáci jedině smát! Jen by mě zajímalo, kde je ta hodnota a držení si ceny, jak se nám snaží neustále iOvce omýlat. Tolik peněz jsem na Androidu vživotě neprodělal, za tak krátkou dobu :-(

  Tvoj problém, musíč tak 3-4 měsíce počkat od prodejů a koupíš nový, nebo zánovní, po bazarech, jak já s 30% slevou! Takže když pak uděláš za rok to a samé, neproděláš tolik.
  Nebo si ho nech 4 roky a pak ti to může být jedno. Nebo ho kup na firmu, nebo někomu pověz, ať ti ho koupí na firmu a taky solidně ušetříš!

  Salat
  Jen hloupy androidak by sel telefon prodavat do bazaru za vykupni cenu. Normalne myslici clovek to proda na nejakem inzertnim portalu za cenu kterou si urci sam a ne za cenu vykupu bazaru kterou mu urci bazarnik.
  Takove klasicke mysleni majitele Androidu se zapornym IQ. Boze proc tahle sorta hlupaku neustale leze na Apple fora a delaji ze sebe deb!ly ? Panove nemusite-my to o vas vime uz davno

  No protože Android telefon se blbě prodává na netu, takhle v bazaru za něj dostane aspoň něco. No a podle toho soudí, že tak jednají i ostatní.

  Největší socky jsou aplisti typu zelí, aby měli na novej jeblečnej krám, tak napřed musí prodat ten starej krám nějakému podobnému apple zoufalci 😁.

  Spokojeny androjdak, ktery chodi po bazarech a zjistuje, kde se da sehnat nejlevnejsi iPhone. Ty to asi nevnimas, ale my ostatni citime, jak to mas v kebulce popletene.

  ooo
  Spokojeny androidak vznikne pouze v pripade ze se spokoji s tim ze sekani zamrzani zpomaleni atd atd telefonu je jeho vlastnost.
  Spokojeny androidak vznikne v situaci kdy se smiri s tim ze si dnes koupi telefon a zitra ho prodejce slevni o 5.000 kc a s cash backem o 10.000
  Pokud na tohle vsechno mas nervy tak se i ty muzes stat spokojenym androidakem. Preji hodne nervu a stesti ale jsou inteligentni lide kteri to proste maji nastavene jinak. A pro ty je tu Apple

  Jediné co mě na moji 12 štve je malá baterka. Dokážu to vytřískat celkem rychle. Byt tam tak 3500 tak jsem spokojen. Zkoušel jsem i telefon od samšungu s 5000 ale nic moc. Výsledek byl stejný. Taky málo. Asi moc hraju.

  Tady je zas Apple bl-bů! Stačilo napsat BAZAR a oni hned myslí normální kamenné bazary, myslím bazar, jako marketplace na FB, Bazoš, sbazar atd. vy tupci! a Iphone se tam prodává něco přes 17K. A pro idioty, Apple používám odjakživa, ale nejsem blb, jako vy v sektě :-D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.