Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jde nějak zjistit KDE na trase ta událost (např ta policejní hlídka) je? Před cestou pouze vydím přibližné místo, ale kde na mapě to je se mi nedaří zjistit.

  Když mám legální důvod jet, tak neřeším hlídky. Když LEGÁLNÍ důvod nemám, tak nejedu = opět není důvod řešit hlídky.
  Lidi by už konečně měli přestat, následky vlastního selhání a ojebavání systému dávat za vinu vládě a „chybným opatřením“. Identická opatření jsou v různém rozsahu v celé Evropě a ve většině případů fungují… Jen proto že je lidi dodržují..

  RC
  To ze jsme nejhorsi na svete je vina jen a pouze teto vlady a NIKOHO jineho. Absolutni chaos anarchie bordel. Nelogicke nefunkcni kroky. Bures ma na rukou krev bezmala 21.000 lidi. Jedina jeho starost je jak ukrast co nejvic penez. Ve vetsine statu opatreni funguji predevsim proto protoze vlada lidem nelze jako tady. Bures je tisickrat usvedceny lhar. Nikdo horsi tady nebyl 30 let

  Díky takovej hlupákům jako ste vy, jsme tam kde sme. Všechno vojebat, zasmelit. Hodit všechno ns vládu je jednoduchý řešení a možná i pravda. Ale to že sme národ pepíku a švejků, který misto aby se semkli a společně to překonali, tak radši všechno vojebou, to je prostě fakt. Vy jako redaktor jste tomu zářným příklad. Stiďte se!

  Tak poslouchej ty zmrde nevím co je za vojebavani na tom ze chceš vědět kde ty košťata stojej a hlavně nechápu proč bych se nemohl v klidu projet ve svým autě kde chci blbečku na tom není žádný vojebavani když jedu bez cíle… (nikde nic neroznasim sedím v autě a jedu …)
  A ano stejně je za tyhle sracky odpovědná vláda…

  Šmarjá pano, třeba jedu do práce do jinýho okresu, mám všechny papíry v pořádku, ale proč bych se měl nechat zdržovat policajjtama, když nemusim…vo jakym vojebávání tady píšete.

  Stačí vyplnit lži na papír a jedeš, hlídka na to zatím dost prdí a pouští i verze typu „jedu opečovávat maxipsa Fíka“ 👍

  Autor vy měl vědět, že Waze je vlastněho Googlem :D Google nic nekopíruje ani se nesnaží okoukat, je to jeho firma.

  Waze je pro řidiče, kteří chápou, že informace jsou od ostatních řidičů.

  Google maps na druhé straně používá každý a může mapám věřit víc než by měl, proto Google maps nemají tolik informací a snaží se ukazovat jen ty ověřené.

  Obě aplikace spolu sdílí informace o dopravě.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější