Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jo a bude stát 15 stovek dolarů 😁😁😁 základní verze, bez nabíječky, sluchátek a možná i bez krabičky 😂😂😂

  Nj tady zase nekdo narazi ze apple odstranil nabijecky apod… ale hlavne ze androidi mobil to zase okopiroval a nedava k tomu taky nic ale to uz ti nevadi 😃

  ..akurát že android má USB C, čo sa ti vála asi 10 ks po byte, nabíjaš si tým od hriankovača cez autobaterku až po robertka všetko.. Ajfón má ten šitný Lightning, ktorý musíš dokupovať len kvôli nim – hlavne že Tim Cookot hlásá ako sú ECO.

  Vsechny androidy nemaji usb c milej zlatej a lighting je tu daleko dele, takze toho prislusenstvi ma take daleko vice.

  Treba ano. A vis proc? Protoze Apple muze. Par frustratu si pobreci v diskuzi a Apple stejne vyhlasi rekordni vysledky.

  Par frustratu si pobreci v diskuzi a stejne si ten iShit opet koupi, jak dementi bez mozku. A vite proc, protoze by byli bez loga jabka na telefonu na zakladce mezi spoluzakama uplne vyrizeni. Stejne jako vyhulená palice Zelí a trojita nula ooo. Kdyby si to u rodicu nevydupali a nevybreceli, meli by frustrati howno a nechodili sem vecne blit ten jejich mozkovy prujem!
  btw: Pouzivam taky Aplle iPhone, jedine zarizeni od Apple co mam iP12 PRO, ale je to sracka a to priznam hned. Ale libi se mi ten design. Kdyby tam byl android a nemel ten nydor na hrbete, byl bych spokojeny. Apple dela vyborny HW, ale iOS je sracka, to vi kazdy opravdovy Applista!!!!!!

  Jo a telefony bez rušivých otvorů a výřezů v displeji už několik let existují a dokonce se i běžně prodávají. Bývá to u modelů, kde není přední kamera fixní součástí přední strany, ale nějakým způsobem se výklápí či vysouvá.

  Ano, přesně tak, Apple zase pozadu, jako vždy a jen duté hlavy sektářských iOvcí bude hýkat a kvičet, jak s tím Apple přišel první a najednou, jak to dává smysl. Co na tom, že před časem obhajovali notch, vlastně iOvce je diagnóza obhájí všechno i krabičku bez telefonu. Mobily tady jsou jen s displejem bez rušivého výřezu a průstřelu, protože to již nyní mají schované pod displejem. Takže Apple opět o 4 roky minimálně opožděn.

  Za to ty jsi opožděn o celý svůj život chytráku. A vysvětli nám iovcím z jakého důvodu ti ten kousek displeje vlastně tak moc chybí. Co by sis na tom kousku tak velice smysluplného představoval? Moc rádi bychom to věděli. Ať neumřeme tak strašně hloupí. A hlavně vyzdvihni jak moc tento prostor oproti iOS využívá Android a telefony, které na droidu tak moc skvěle fungují a jsou tedy o ty 4 roky tak moc dopředu.

  Děkuji za všechny.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.