Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Lightning používám jen k dobíjení a na nic jinýho ten konektor nepoužívám a nikdy jsem ani nepoužíval. Kde se furt bere to nutkání mít v iPhonu céčko?

  Má to dva důvody. Propustnost dat a rychlonabíjení, tedy maximální možný proud. Bohužel v obou parametrech je lightning sto let za opicemi. Ne že by mně jinak nebyl víc než sympatický.

  Nevím proč by se měl měnit vstup na nabíjení. Jednou z napodnosti u iPhone je pravě jiný nabíjecí vstup. A podle mě všechny mobili nemusí být stejné.
  Ještě jedna věc. Bezportový iPhone mě docela láká a jelikož sleduji novinky o Applu často tak jsem již viděl i článek jak by mohl vypadat iPhone 13 který je úplně bez portů.

  Určite USB – C. Dal by som to ako jedinú možnosť pre všetky telefony v EU. 1 káblom doma nabijem 3 NTB, 2 slúchadlá, 4 telefóny – to znamená že keď si zoberiem niekam všetky zariadenia (9 zariadení) tak mi ku nim stačí 1 kábel. iPhone? 1 zariadenie 1 kábel :D Preto moc nechápem ovečky že stále chcú nejaký (o5 neštandard) Lightning xD. Keď už chce byť Apple taký silný ekológ ako sa tvári (všetci vieme že im ide len o to aby ste nakúpili príslušenstvo zvlášť, čiže doláriky žiadne Eko :D), tak nech sa tak správa… Len a len kvôli iPhonu musím kupovať zvlášť kábel… K 9 zariadeniam mi stačí doma 1. Tak sme Eko alebo len oje*y pre zhypnotizované ovce?

  Jako clovek prechazejici ma macbook air kvuli opravdu revolucnimu procesoru tady verejne slibuji ze pokud bude mit iphone nejake nestandardni reseni tak o nem nebudu ani uvazovat.

  Jasně. A tim jednim kabelem těch 9 zařízení nabíjíš současně. Dřív jsem používal USB-C a micro-USB a někde i mini-USB nebo jak se tomu nadává, takže mě asi víc kabelů nevadí. Teď k tomu všemu navíc lightning. A nabíječka s více USB porty. Když jedu někam na dýl, mám kompletní sadu, mnohdy i kvůli ostatním. A nabíjecí kabely mám stejně všude. Kancl, obývák, ložnice, auto, garáž, motorka…netahá všude stejnej kabel

  Nechápu proč bych měla do domácnosti kupovat dalších dvacettišc USB C-ček. Máme doma všichni iphony s normálním konektorem. Beru ještě IPad ale stěžují si na notebook ( ten tedy od Applu nemám) protože se nikde nedá rychle sehnat USB C ne můj notebook

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější