Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pomalost a opozdenost applu je neskutecna

  Vo vyreze iphonu je technologia face id. Ta si vyzaduje cisty priestor na sken a navrat laserom atd. Jednoduchy priestrel si mozu dovolit telefony, ktore v tom mieste maju jednoduchsie riesenie, napr. v podobe obycajnej kamery. Predpokladamjme, ze jedny z nejvymakanejsich inzinierov v tomto obore na svete, aky pracuju aj pre apple, nie su tak hlupi, ze keby to bolo take easy, uz by to tak davno nebolo.

  Vo firme máme cca 350 zariadení Android s priestrelom v displeji a žiadny telefón nebol hacknutý cez fotku. Buďte prosím realisti chlapci :D nie ste až tak výnimoční ľudia aby mal niekto potrebu tlačiť vašu fotku, ukradnúť vám tel. a hrabať sa vám v ňom :D ochrániť ho potrebujete max pred manželkou a malými ďeťmi ktorý sa s ním hrajú typom bum bum…

  Snad se Kung Pao i tentokrát mýlí. Raději výřez než průstřel.

  Už teď Aplisti piští a kvičí jak podřízlé podsvinčata! To zas bude debilních keců, jak s tím přišel Apple první a jak to dává smysl.
  Apple je opožděný ve všem minimálně 10 let za Androidem viz apple store vykradnuté z Androidu, aby se ten aplí paskvil dal používat, potom vykradou widgety z Androidu a mnoho let to budou dodělávat, aby to fungovalo alespoň částečně jak na androidu, zatím je to jak trapné demo, nyní, vlastně až za rok přijdou s průstřelem….. pak několik let a když všichni výrobci schovají kamery pod displej, tak za 10 let přijde s tím i Apple. Hold říkám to jako Applista nerad, ale Android je minimálně 10 let před Applem a Apple jen vykrádá a dohání Android. Což je škoda, určitě by to chtělo větší koule a odvahu od Apple, který je nyní jak přizdisráč :-(
  Jediné, za co Apple fakt tleskám a fandím je uvedení M1, sice bych byl raději, kdyby se spoličil s AMDčkem, ale už měl určitě tu M1ničku pár let, než jí vypustil….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.