Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pomalost a opozdenost applu je neskutecna

  Vo vyreze iphonu je technologia face id. Ta si vyzaduje cisty priestor na sken a navrat laserom atd. Jednoduchy priestrel si mozu dovolit telefony, ktore v tom mieste maju jednoduchsie riesenie, napr. v podobe obycajnej kamery. Predpokladamjme, ze jedny z nejvymakanejsich inzinierov v tomto obore na svete, aky pracuju aj pre apple, nie su tak hlupi, ze keby to bolo take easy, uz by to tak davno nebolo.

  Snad se Kung Pao i tentokrát mýlí. Raději výřez než průstřel.

  Už teď Aplisti piští a kvičí jak podřízlé podsvinčata! To zas bude debilních keců, jak s tím přišel Apple první a jak to dává smysl.
  Apple je opožděný ve všem minimálně 10 let za Androidem viz apple store vykradnuté z Androidu, aby se ten aplí paskvil dal používat, potom vykradou widgety z Androidu a mnoho let to budou dodělávat, aby to fungovalo alespoň částečně jak na androidu, zatím je to jak trapné demo, nyní, vlastně až za rok přijdou s průstřelem….. pak několik let a když všichni výrobci schovají kamery pod displej, tak za 10 let přijde s tím i Apple. Hold říkám to jako Applista nerad, ale Android je minimálně 10 let před Applem a Apple jen vykrádá a dohání Android. Což je škoda, určitě by to chtělo větší koule a odvahu od Apple, který je nyní jak přizdisráč :-(
  Jediné, za co Apple fakt tleskám a fandím je uvedení M1, sice bych byl raději, kdyby se spoličil s AMDčkem, ale už měl určitě tu M1ničku pár let, než jí vypustil….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější