Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No uvidíme, jaký o tuto verzi bude zájem…U iPhone 11 Pro Max jsem zvolil 512GB a v reále to sice zaplnil, ale vesměs filmy, které jsem třeba ani jednou nepustil. Proto u 12 Pro Max mám „jen“ 256GB a bohatě stačí, i když budu fotit do „raw“ a točit dlouhé záběry.

  Taky názor. Já osobně bych pod 512 nešel a 1tb mi zase přijde moc. Nicméně to je na mé používání. Někdo se vleze do 128 (což bych já nedal už nyní) a někdo už využil 512…

  Já mám 128Gb. ROM. Data zálohuji na Google disk a OneDrive . ( Na fotky mám Google foto a videa YouTube 😆 ) jinak vše důležité též zalíbilo na HDD 2.5/ 500GB. Původně Xbox 360. A to pomocí USB konektoru e smartphone. Ještě můžu paměť zařízení zvětšit pomocí microSD.
  Jo já mám Android. Nejsem kretén abych byl schopen utratit desetitisíce a to jenom za 512 nebo spíš za 1 TB SSD .
  microSD Samsung 512GB stojí 1900 Kč.
  Android navíc již dávno paměť telefonu pomocí microSD nezvětšuje ale POZOR ❗❗❗
  Rozšiřuje ❗❗❗
  A vůbec mě nepřekvapuje že jablíčkáři mají zajebanoonu paměť do posledního bajtů. 🖐️🎮

  Hold to je tak, Apple to má hezky vymyšlené že? Absence slotu zaručuje že každý druhý tzv nový model se liší oproti předchozího se liší pouze velikosti paměti. Někdy jen pouze velikostí..
  ( A jak se zvětšuje paměť, tak též se zvětšuje velikost souborů… Příklad – velikost fotky)
  Takže větší paměť neznamená také více uložených souborů 💾💾💾
  Nebo možno ☎️, znáte ❓❓❓

  ( Jo a jablíčkáři pozor na zadní kryt, ať ho ne máte špinaví , podle toho o čem hodně diskutuje to vypadá, že asi sledujete špatnou stranu mobilu, display je z druhé strany. To je ta strana co celá svítí, bliká všemi barvami.)
  Takže se rozplivejte nad 1Tbajtem,..
  Hauk

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější