Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No neuvěřitelné! Nastavit si vlastního e-mailového klienta? To je teda něco neuvěřitelného! Uživatelé androidu mohou jen závidět, že, ovečky…

  Na Androidu jsem nikdy nenašel tak dobře fungujícího klienta, jako je ten předinstalovanej v iOS, je to jednoduchý, funkční, přehledý a tak to je v podstatě se všemi předinstalovanými aplikacemi.

  Minimalne na iOS je lepsi Airmail. Byla celkem frustrace, ze to neslo nastavit jako vych. aplikace. Jinak iOS stale neumi spravu pameti a beh app na pozadi.

  No mne je uprimne u prdele aky telefon pouziva Bill Gates.

  Gates skôr myslel aplikácie, s ktorými je možné prepojiť mobil s PC a nie bežné MS aplikacie, ktoré sú ako pre Android tak pre iOS a ich synchronizácia funguje na oboch mobilných platformách. To prepojenie umožňuje prijímať a odpovedať na akékoľvek správy a volania na PC, otvárať priamo v PC aplikácie z mobilu, ovládanie úložného priestoru priestoru mobilu, preťahovanie súborov a pod. Tá integrácia Windows s Androidom celkom pokročila. Samsungy prislušný SW na spojenie s PC majú priamo integrovaný v systéme.

  Zkuste si propojit iPhone s Windows. Je to jako byste to vůbec neudělali. iPhone je na to příliš zabezpečený. Android je na tom líp a zvlášť Samsung, který na tom propojení s Microsoftem spolupracuje. Pak můžete opravdu spouštět i ty Androidí aplikace na Windows a užít si další prvky integrace, které si s iPhonem užijete jen na Macu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější