Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vesmes vetsina serialu co na AppleTv+ jsou, tak jsou kvalitni a tesim se na dalsi dily / rady. Bohuzel AppleTv nema tolik obsahu, aby nekdo mel duvod si to platit i po tom 1-1,5 roce zdarma co jsme dostali jako darek.
  Mit originalni obsah je fajn, pokud ale nezvladaji nas bombardovat nekolika novinkama kazdy mesic, tak zajem divaku opadne. Takhle staci si zaplatit AppleTv na 1-2 mesice a podivate se na vse za posledni rok a pak nemate duvod si to platit dal a tedy pockate zase za rok s cim prijdou. Bohuzel…

  Nesdílím tento názor. Jen by vyhodil peníze z okna za něco, co dávno má a může sám kdykoliv spustit, pokud to uzná za vhodné. Apple o Netflix ve skutečnosti nikdy neusiloval.

  Apple TV+ mam v rodinném předplatném balíčku. See bylo super ale pokud nebude Apple TV fungovat na principu Netflixu s tím že většina filmů bude k vzhlednuti zdarma nemá absolutně šanci se s někým srovnávat. Platit za 2 roky starý film který je už rok a půl na Ulož.to. cz je trochu na hlavu.

  …koupil Netflix, nikdy by se nedostal tam, kde je. Byla by z něj totiž bohužel politicky korektní sterilní myšlenkově prázdná skořápka. Nebo si fakt myslíte, že by Apple kdy dal zelenou tak šťavnaté, GLOBÁLNĚ No.1 PRODUKCI?

  Využívám zdarma, i když slovo „využívám“ je dost přehnané. Nic mě tam nezaujalo, viděl jsem pár věcí na Apple TV+, žádný seriál nedokoukal. Celkem nuda. Nemám v plánu prodlužovat, není proč. I kdyby to mělo milion platících, přijde mi to jako velký úspěch vzhledem k tomu, co tam „je“.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější