Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Dobrý den! Rád bych se zeptal, proč píšete v souvislosti s Airpods Max o extrakvalitním poslechu, když přes BT kodek AAC neprotlačîte ani CD kvalitu? AAC má bitrate 256kbps, CD kvalita 1411kbps. To je víc než dramatický rozdíl. Takže je úplně jedno, jestli se streamuje Tidal, či Qobuz v nejvyšší hi-res kvalitě a nebo současné Spotify v AAC. Vše je ve finále na úrovni ani ne mp3 320CBR.

    airpods max maji nejspis vetsi vykon nez tvuj zalagovany android.

    Co to je prosím za odpověď? Jak souvisí sluchátka s Androidem? Nemám žádný Android. V jakém směru mají větší výkon? Výkon zesilovače? Výkon procesoru? Nebo co tím myslíte? Prostě pokud pošlu do sluchátek nekvalitní signál, sluchátka z něj kvalitní neudělají. To by bylo perpetum mobile. Ano mají DSP procesor. Ale ten nedělá zvuk kvalitnější. Možná líbivější. Můžete svoji myšlenku prosím nějak rozvést?

    Vzdyt to, co napadate, je v clanku srozumitelne uvedeno. Autor zminuje, ze Airport Max nevyuziji svuj potencial, protoze proste AAC. Pise o existenci HD kodedu pro bezdrat, o prinosu kabelu pro zajisteni kvality reprodukce, atd. Vsechno tam je. Nebo byste rad ve Vasem druhem prispevku rozjel polemiku o tom, nakolik jsou Airport Max dustojmym predstavitelem kvalitni reprodukce? O tom ten clanek ale neni. Ja je zatim neslysel.

    Ak som to dobre pochopil, ak mám Spotify na iphone je sťahovanie v HI-FI kvalite bezpredmetné, keďže nedisponuje kodekom na prehrávanie tejto kvality. Otázka potom je cez aký typ zariadenia môžem túto kvalitu využiť.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější