Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na mém custom PC s PC Intel Core i9 10980XE Cascade Lake 4.6 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3090 24GB, RAM 64GB DDR5, SSD 1000 GB + HDD 3 TB 7200 ot/min, žádný problémy ani se dvěma 8K monitorama nemám. Ale ani nebudu potřebovat, brzy si koupím OLED telku od LG, tu novou řadu G1 s uhlopříčkou 190cm, to bude žrádlo na nejnovější hry. Kam se hrabe nějakej Mac Mini, to už radši jakejkoliv notebook za 8 tisíc, na kterym rozjedu W10 a Office a browser, na nic jinýho tyhle krámy nevýkonný stejně nejsou.

  OLED telku mám, ale větší žrádlo je záhrát si na 5K iMacu. Nevím u telky mě to nebaví a nechci si ukrotit hlavu. Když dáš telku dál ztrácí to smysl.

  Já mám daleko větší artefakty zelené v aplikaci Fotky na iMacu v Big Sur. Krom toho, že to šlape jako šnek tak koukám, že Applu s artefakty roztrhl pytel. Moje řešení – fofrem zpět na Catalinu.

  Apple je kvalitou jak Acer a cenou, jako vyšší řady Dellu,Lenova, atd. Zmetkovitost Apple produktů je obrovská!
  iPady Pro co se snadno ohnou, MB které trpí přehříváním, zkaženou klávesnicí a odlepujícím se displejem, nyní mac mini který trpí pruhama při zobrazení, a dost drastickým opotřebováváním SSD disku, což je asi teď u všech maců a ještě k tomu na netu už kolují viry pro Mac… Zlatej Linux, ten alespoň funguje, jak má!

  jeŠtě jsem zapomněl na problém s odpojujícími se externími disky, odpálení macu při použití docku (některé značky), problémy s obnovou systému a přeinstalací, atd. atd.
  Bože, to jsem myslel, že ten Apple je lepší, jak ho všichni vychvalovali do nebe, holt asi duté negramotné palice, co nic kromě webovek a FB nepoužívají…..
  Windows a Linux milionkrát teda lepší volba, než tento předražený nedodělek od Apple :-(

Vložte vlastní komentář

celý text