Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak by som si želal aby každý jeden človek na svete vymazal whatsapp aj Facebook a Markovi všetci ukázali prostredník čo si zaslúži a nezakopol by konečne oňho ani pes..

  365 lidí ročně mínus ze zhruba 2 000 000 000 uživatelů. :-D Když už si tak zapšklý a přeješ ostatním jen to zlé, neměl by ses držet tak při zemi.

  Jak ja jsem rad, ze tohle fb udelal – Whatsapp byla pro me ta nejhorsi aplikace, protoze nemela plnohodnotnou verzi aplikace pro iPad. Vetsina z meho okoli presla pod signal a ja tak mohl Whatsapp s klidem deaktivovat. Dekuji!!!

  Naprosty souhlas.
  Klidne at si ho kdo chce a nic neresi a vse je mu jedno necha. Ale kdyby byl tak laskav a nainstaloval si aspon jednu alternativu typu Viber, Signal, apod. aby se s dotycnym dalo komunikovat bez toho aby ten hnus mel clovek taky. Bohuzel jsou lidi pro ktere je WA nejaky svaty gral a nic jineho neznaji.

  “Tento komunikátor totiž používali doposud právě pro jeho vysokou míru soukromí a minimum sdílení údajů s jinými platformami.”
  Eeeehhhhmmmmm
  Jedine pozitivum k soukromi co bylo, tak end2end. Staci se podivat co vsechno “bere” za data. Sice to neni tolik jako FB/Messenger, ale proti jiz zminenemu Signalu to je vice nez hodne.

  Whatsapp apod. byl dobry v dobe, kdy nebyly flat tarify, nebo iMessage a u androidu Hangouts. Jakmile zacli byt flat tarify, a pak nativni datove zpravy, tak to jiz byla prezita vec. Lidi tam zustali jen ze setrvacnosti…

  Mám to štěstí, že většina mých kontaktů používá iPhone, takže iMessage to jistí, s tím zbytkem z Lagdroid světa komunikuji buď emailem, nebo SMS. Žádnej zbytečnej reklamní a šmíráckej balast (nedej bože od Googlu, nebo Filcbooku) mi do telefonu nesmí 🙂.

  A když nemám FB? To mě bude nutit si ho založit, abych mohl WA používat? Nebo chce sdílet jenom data z WA? Používám ho hlavně na psaní a volání s rodinou a kamarády v Čechách. Kamarády neřeším, ti se switchnou na něco jiného v pohodě, ale rodiče 70+ to nedají :-). A teď neskočím na letadlo tak jednoduše, abych jim něco nainstaloval :-)

  Ale klud chlapci.
  Tvarite sa ako ficovci ci babisovci.
  Vase sukromie je nepodstatne.
  Ste len plebs… si to uvedomte.

  …. no a na datech plebsu se zbohatne nejvíc, protože je tam nejvíce takových hlupáků jako vy, co si myslí, že nikoho jejich data nezajímají, a proto s tím oni nemusí nic dělat.

  Hlavně by tam redakce mohla dopsat dodatek, že evropských uživatelů se nová pravidla WhatsAppu netýkají, u nás bude aplikace fungovat díky přísnější evropské legislativě stále stejně bez sdílení jakýchkoliv dat s Facebookem. Takže se všichni uklidněte.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější