Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ako sa správa telefón na ktorom je pustená hudba, navigácia a je v nabíjačke keď na neho ešte fúka teplo z topenia auta ?

  Nikdy jsem s tím neměl problém, každopádně podle mě je o dost horší, když řidiči mají v létě telefon přilepený na čelním skle, kde praží slunce. Mimo to si u většiny aut můžete konkrétní průduch zavřít.

  Autor v uvodu argumentuje ze nevyhodou celistivych drzaku je komplikovane vyjmuti kdyz je potreba prijmout hovor nebo s mobilem manipulovat….

  … pokus se nemylim, tak je toto za jizdy zakazano ( manipulace s mobilem, telefonovani bez handfree, …. )

  ale jinak souhlasim ze ty celistove jsou naprd

  A autor pise nekde ze to dela za jizdy?

  dobolil jsem si vyvodit z nize uvedeneho textu, ktery lxe v tomto smyslu vyklsfat …

  Pokud potřebujete rychle nějakým způsobem reagovat, například pro pouhé přijmutí hovoru, tak se jedná o vcelku nebezpečné řešení. Osobně vnímám jakožto perfektní držáky do auta ty, které pracují s magnety. Tyto držáky dokáží váš telefon pomocí magnetické síly perfektně udržet, každopádně pokud zařízení potřebujete rychle vzít, tak jej stačí od magnetu „odlepit“.

  Protoze pokud ma auto zabudovane hadsfree, nebo pouzivam hadsfree jine, tak pro prijmuti hovoru nemusim mobil z drzaku vyndavat …. text odpovida chovani sposty ridicu ktere je videt kazdy den v ulicich s mobilem u ucha ….

  Některá auta handsfree nemají. S telefonem se samozřejmě za jízdy manipulovat nemá, ale pokud si jej umístíte na držák třeba nalevo od volantu, tak nevidím problém v jednoduchém přijmutí hovoru (výstup na reproduktor telefonu) či v přeskočení přehrávané skladby. Ostatně, například v CarPlay musíte taky hovor přijmout klepnutím na displej.

  PS: jen jako dodatek, s telefonem u ucha nikdy nejezdím, je to neohleduplné. Buď využívám handsfree (CarPlay), anebo ve starším autě mám telefon v držáku a hovor si přepnu na reproduktor.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější