Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    V těchto obalech prodáváme MacBooky a dokonce i některé iPady Pro zcela běžně. Bez ohledu na to, zda je to skladovka nebo objednávka na expedici. Nemá smysl to vybalovat, o tolik více místa to nezabere a retail balení i produkt uvnitř jsou maximálně chráněné až do poslední chvíle, kdy uživatel zařízení vybalí a poprvé zapne.

    Díky obchodní válce mezi USA a Čínou by měl Apple postupně výrobu přesouvat do jiných států. Ale přesunutí výroby do jiného státu není záležitost na měsíc a ani na rok, nějakou dobu to tedy ještě potrvá.

    Mám osobní zkušenost iMaců 27 5k, který jsem objednával přímo od Applu. iMac přivezla kurýrní služba doma jsem ho rozbalil a zjistil poškození obalu. Byl poškozen přepravní obal tak i obal produktový (poškození se jevilo tak jakoby počítač dopadnul na nákladovou hranu auta) . iMac jsem vrátil do 14 dnů a objednal znovu. Druhý iMac přišel zcela pořádku ale přivezla ho jiná kurýrní služba.

    oficiálne pod zameninkov ekologie :DDDDDD a na druhu stranu Macbooky chodia v tej krabici veľkej a je to v poriadku. Tu je len vidieť ako je ta firma neseriózna, chamtivá a robia si z ľudí dobrý deň :))

    To je taká paródia že iPhony oberu komplet na príslušenstve a zmenšia krabicku na minimum aby ešte viacej peňazí zarobili už z tak nezmyselne predraženého produktu, pre bláznov čo im veria je to oficiálne pod zameninkov ekologie :DDDDDD a na druhu stranu Macbooky chodia v tej krabici veľkej a je to v poriadku. Tu je len vidieť ako je ta firma neseriózna, chamtivá a robia si z ľudí dobrý deň :))

Vložte vlastní komentář

celý text