Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Osobně jsem měl s BootCamp problém. OS se nainstaloval, šel spustit. Windows byl ale mega pomalý. Téměř nepoužitelný… Potřebná aplikace ale fungovala jakž takže…. Po pár dnech se přestal zobrazovat Macintosh HD. Vždy jsem musel přes Recovery ultilitu opravit a obnovit MacOS. Ten se poté načetl ale po vypnutí a zapnutí počítače se opět přes ultilitu muselo provést obnovení a oprava. Najednou začal fungovat jen MacOS ale Windows jsem již neviděl. Nechybí mi…. ale najednou sem zjistil , že mi nejde nainstalovat BigSur, protože je poškozený nějaký svazek, který se mi nepodařilo nijak opravit. Svazek s Windows již nevidím, prostě zmizel…

  muselo sa ti nieco pokazit pocas instalacie, boot camp funguje uplne bez problemov a mam pocit ze windows slape na macbooku daleko lepsie nez na notebooku s rovnakym hardverom,,,

  Pokud nemáš SSD, tak je bootcamp megapomalý, skoro až nepoužitelný. Mám ho nainstalovaný na macbooku pro, kde je SSD a tam běhá naprosto svižně a bez problémů, za to na iMacu s Fusion Drive je opravdu uterpení Windowsy přes bootcamp používat.

  Vyzkoušel jsem téměř všechna zmiňovaná řešení. Boot Camp je super, dokonce se mi ho podařilo dostat na externí SSD přes Thunderbolt, takže čtení i zápis byl fakt rychlý. Všechno běhalo na jedničku, jenže mě nebavilo neustále bootovat. Nakonec zvítězil Paralell desktop. Není pravda, že musíte každý rok kupovat licenci. Nicméně při takové zásadní změně jakou byl Big Sur jsem musel přijít na verzi 16, protože 13 nebyla kompatibilní. Je ale pravda, že ve verzi s předplatným jsou lepší možnosti virtualizace, co se týká využití počtu jader. „Doživotní licence“ umožňuje použít jen čtyři a 8 GB paměti.

  Parallels 16 na Big Sur nepodporuje virtualizáciu iných USB zariadení ako mass storage (takže rôzne USB serial porty a diagnostické káble nefungujú), soudruzi z Parallels hrajú mŕtveho chrobáka.
  16 verzia je plná chýb voči odladenej a spoľahlivej 15..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.