Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Přilepovat magneticky na iPhony nevzhledné hrby to je hodně elegantní a praktické řešení. Už to tady bylo i konkurence před lety, ale jelikož to bylo hnusný, drahý, těžký a nepraktický, tak to zase z trhu zmizelo. To fakt někdo bude v realu používat.. ? doma, v práci nabiju kabelem nebo bezdrátově na podložce a v terénu prostě nenabijim, nebo dle potřeby vemu 20 000mAH QC 3.0 powerbanku s dlouhym kabelem abych mohl při nabíjení telefon relativně volně i používat.

    Už to mám z Ali, je to fajn, když potřebuji telefon používat a má pár %. Funguje, stála 20 USD a je to QI standard, so. Apple by se na to raději měl vykašlat, zas to bude akorát 3 roky slibovat a pak to zruší. :-)

    Ale prd at udelaji klasickej kryt s hrbem… bylo to prakticky a rad jsem to pouzival na starych mobilech.. a pokud nekdo musi nutne pouzivat magsafe nebo jak se to pise,tak ma hold smulu. Jednou ksem pouzival v (uvozovkach) bezdratovou nabijecku a je tak dobra maximalne na nabijeni pres noc.. stejne ten telefon musim dat na nejake misto,takze zas tak zdechlej nejsem ho pripojit na kabel. Jo kdyby se to nabijelo vzduchem,tak takovou nabijecku si koupim,ale porad jsem otrokem to nekam donest at uz na stul a nebo kamkoliv jinam.. porad to je dratove nabijeni.. jen z rozdilem ,ze to pouze polozim a nemusim namahat rucicky 😉

    Na tohle mám jediný argument: Auto. Magnetický stojánek s integrovaným nabíjením, to vše přes proprietární řešení integrované přímo do telefonu. Odpadá dilema, zda mít plíšek pod krytem, aby fungoval ten magnet, nebo to dávat do krytu s packami, aby fungovalo to nabíjení a nemusel jsem ten telefon pokaždé připojovat a odpojovat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější