Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Aktualizovať išlo aj jednotlivo, stačilo do ponúkanej appky na aktualizáciu „vliezť“ a tam už bolo viditeľné tlačítko „aktualizovať“. Nebolo nutné appku odinštalovať a nanovo nainštalovať. Ale teraz to už vyzerá, že to funguje normálne.

    Bud vlezt do aplikace kde jak pises bylo jiz mozne tlacitko najit a kliknout, u mne a pritelkyne se stejnym problemem restart obou telefonu a u obou timto vyreseno.

    Čaute, koľko % batérie vám ubudne za noc? mne za 8 hodín bez wifi a prebudenia ubudlo 7% čo mi príde ako dosť veľa. Mám iPhone 12 mini a v nastaveniach batérie nebola napísaná žiadna činnosť ktorá by žrala baterku. Ešte som si aj ponastavoval mail na ručné obnovovanie, povypínal siri učenie a 3/4 vecí z lokácie nech ušetrím batériu čo najviac ale toto ma riadne prekvapilo.

    iP11 Pro a iOS 13.2.2.: vyse vypsane, pres noc vzdy 0% max se nekdy stane, ze zmiznou 2%. ,ale jen vyjimencne, cca 2x do mesice.. baterka 93% zivota, iP koupen rijen 2020. Nabijim pouze „starou“ nabijeckou z iP8, zadne rychlonabijeni nebo bezdrat.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější