Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Má vůbec lidské oko schopnost něco takového rozpoznat?

  Lidske oko rozpozna pouze 25 fps

  Ok, takže na YouTube jsou 60 FPS videa úplně zbytečně a i ten náš iPhone úplně zbytečně natáčí ve 4K 60 FPS. ProMotion displej na iPadu vůbec nikdo nepozná. Zase další scam na lidi teda, ach jo..

  Fluffy, pravdou je, že když jsem natáčel na svůj iP6 videa v 30fps, vůbec žádný rozdíl jsem oproti 60fps neviděl. Rozdíl se začal projevovat až ve chvíli, kdy jsem obě videa ve FinalCut Pro zpomalil. V tu chvíli bylo vidět, jak je video v 30fps sekané oproti 60fps.

  To je jeden z nejvetsich omylu, ktwry si lide mysli. resp jedna z nejvetsich dezinterpretaci faktu, zense filmy toci v 25 Hz.

  ve slutecnosti lidske oko pozna a rozezna podstatne vetsi refresh rejty

  Ne jen mezi 60hz a 120hz je trochu rozdil, jinak co je nad 120hz uz clovek nepozna ani u klasickeho monitoru ktery ma treba 144hz a vice, je to uz jen marketingovy tah s cisly cim vice tim lepe :)

  Hele mam dotaz ma nekdo podobny problem s displejem jako ja? IP12pro kdyz dam cerne pozadi treba v poznamkach v dark modu,tak obcas problikne do zelena cerna barva

  Čaute, koľko % batérie vám ubudne za noc? mne za 8 hodín bez wifi a prebudenia ubudlo 7% čo mi príde ako dosť veľa. Mám iPhone 12 mini a v nastaveniach batérie nebola napísaná žiadna činnosť ktorá by žrala baterku. Ešte som si aj ponastavoval mail na ručné obnovovanie, povypínal siri učenie a 3/4 vecí z lokácie nech ušetrím batériu čo najviac ale toto ma riadne prekvapilo.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.