Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Po aktualizaci se hodinky na nabíječe z režimu rezerva samy restartují to klasického režimu, no to se jim tedy povedlo, a už mi nic nevymění 😂

  Ahoj, už to někdo řešil v servisu? Protože jsem volal na podporu Applu a bylo mi řečeno, že hodinky by se mely nabijet v rezervě a nesmí se restartovat, což znamená daný problém a hodinky jsou na výměnu.

  Lžeš.
  To, ze je vyžadován restart je uvedeno přímo i ve FAQu Applu
  “ Návrat do normálního energetického režimu
  Restartujte Apple Watch – stiskněte postranní tlačítko a držte ho, dokud se neobjeví logo Apple.”

  Ve FAQu Applu neni nikde zminka o restartu zarizeni. Je tam psano, ze hodinky se maji prepnout do rezimu “Rezervy” a zapnout na magnetickou nabijecku a pockat 30 minut, jestli se zacnou nabijet v “Rezimu rezervy”. Hodinky se nemaji restartovat do normalniho rezimu a nabijet.

  Mne to nepríde ako závada, ak sa po pripojení k nabíjačke reštartujú , keď boli v režime „rezervácie“. Tak sa správali a aj sa správajú aj Series 3. Takže nie je dôvod na výmenu.

  Mne to taky neprijde jako zavada. Mam SE a to ze se prepnou do normalniho rezimu a nabiji se, tak v tom problem nevidim. Jen zjistuji informace, jestli uz to nekdo resil.

  Také jsem zatím neřešil, mě se přepínají při nabijení z rezervy do normálního režimu restartem, což by asi nemělo.

  Ako som spomínal vyššie, dialo sa to už pred niekoľkými rokmi na Series 3, tak zjavne je to tak správne.

  Potvrzeno z Apple podpory, hodinky se při připojení nabíječky v režimu rezerva nemají restartovat. Ale pravděpodobně je to jiný problém než je uveden v článku.

  Může prosím jednoznačně odpovědět někdo z redakce, co je teda správně? Má proběhnout na nabíječce restart do normálního stavu, či se mají nabíjet v režimu nízké spotřeby? Děkuji.

  Tak že, nabíjení v rezervě, by mělo probíhat , ale pokud se hodinky restartují a nabijí se , není to problém , ale výměna je možná , záleží na každém uživateli pokud mu to vadí . Prý je to kus od kusu i po výměně to můžou hodinky dělat,, bude další aktualizace a pak to prý bude OK . Tak že závěr ,, je to na každém uživateli ,, může, nebo nemusí si hodinky vyměnit .

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.