Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Apple nám při vydávání nových verzí OS X v posledních letech dost „z-windowsovatěl“, proto není vůbec od věci instalovat nové „major“ verze až teprvě když, dojde k jejich konečnému odladění .. nejčastěji na konci jejich vývojového cyklu.

  Uvedený titulek mne proto nechává naprosto chladným … :-)

  Můj MacOS Catalina dostal akorát security update, ale jinak stále chodí jako „hodinky“ !!!

  Ahoj všichni, co když mám od prosince stále stejný problém – aktualizace je mi nabízena, ale nejde nainstalovat, vždy se to sekne buď při stahování nebo instalaci? Měl to někdo stejně a vyřešil? Děkuji za případné rady :)

  Ahoj, mám stejný problém – aktualizace se stáhne, ale zamrzne ve fázi „Příprava aktualizace“ hláška zbývá 10 minut už tam zůstane. Nepomohl restart, vypnutí, nic….zkoušel jsem 6x a pokaždé stejné…….navíc se macbook začne výrazně přehřívat bez jákékoliv spoštěné aplikaci. Poradíte co s tím?

  s nainstalovanim mi funguje MacBook Pro jen s adapterem – vubec ne na baterii. Pred instalaci mi na nabiti baterie vydrzela 2-4 hodiny prace , nyni „zero“. Zeby takto skokove baterie „odesla“? Zajimave je, ze duvodem aktualizace byli k.j. prave problemy s nabijenim starsich MBPro z r. 2016 a 17. Takze utikat do servisu kde mi nepochybne vyuctuji diagnostiku, novou baterii a jeste nevim jaky setup?
  Taktez se mi odpojila domaci wi-fi, musel jsem misto automatickeho navolit rucne lokalitu. Podobny problem jsem videl diskutovat na jinych forach.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější