Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No intel at si povida co chce, nicmene zkusenosti uzivatelu jsou celkem jasne :)

  Přesně tak. M1 používám skoro měsíc a zatím naprostá spokojenost nechybí mi intel.

  aj ja sa chystám na M 1.
  Outlook aj Powerpoint považujem za pekný shit aj s nekompatibilitou Wordu s ostatnými textovými aplikáciami.Už viackrát som musel kvôli vytlačeniu jednej hlúpej strany z Wordu, inštalovať Word for Mac.

  Trošku mi to připomíná souseda z Nošovic, co se snažil tak dlouho neúspěšně okopávat paty úspěšnějšímu konkurentovi, až se mnohým zhnusil natolik, že si ho už jen z principu nekoupí. Intel zdá se, chce dopadnout stejně.

  A Apple je jako Škodovka? :-D To si snad děláte legraci…. Jinak M1 je super, ovšem dokud nebude plná podpora virtualizace nemohu na něj přejít (ARM Windows jsou k prdu).

  Svým způsobem jo. Sám jsem se přistihl, že Apple dávám často do kontextu s touto značkou. Obě značky sdílejí smysl pro jednoduchost a uživatelskou přívětivost a jistý pocit toho, že vím do čeho jdu. Apple i Škoda jsou značky, co většinou nepřicházejí s nějakými novými nápady, ale začnou technologie a řešení používat, až když je to osvědčené z hlediska spolehlivosti a užitku. No a přestože je Škoda koncernové auto, tak je dost předražené, stejně jako hladový Apple, který recykluje kde to jde a to po mnoho let. Například při navrhování posledního Superba sám ex šéfdesignér Kabaň auto přirovnal k iPhonu. Oba produkty jsou totiž dostupný luxus, které používá více vrstev obyvatelstva.

  Tak to si asi počkáte na tu plnou virtualizaci. Z podstaty virtualizace tam nic jiného než Windows on ARM nepojedou.

  Kolega Fluffy to vystihl. Obě značky navíc využívají často starší osvědčené technologie způsobem, který doposud nikoho nenapadl a obě dokáží vytěžit maximum potenciálu z dané technologie. Současně se ani jedna ze společností příliš nestará o to, co o nich šíří méně úspěšná konkurence a jejich produkty vykazují dlouhodobou spolehlivost. Především ale tento pokus Intelu pohanět M1 procesory zmanipulovaným testem je prostě aktem zoufalství z toho, že je hlad po M1 procesorech a o jejich produkty moc zájem není, což je podobné jako když přišli Korejci do ČR… byl hlad po Škodovkách a o jejich produkt nikdo moc nestál… ze zoufalství začali Škodovku pomlouvat a dál už to znáte… Třeba u mě tím dosáhli toho, že i když fandím autům na vodíkový pohon, protože v nich vidím skutečnou budoucnost mobility a oni už nabízí Ionic na vodíkový pohon, tak si z principu to auto nekoupím a raději si počkám s čím přijde kterýkoli jejich konkurent.

  Mam to podobne. Ze stejneho principu si nekoupim Samsung. Samsung ktery ve velkem najimal vysokoskolaky aby na internetu pomlouvali HTC. Dostal sice obri pokutu ale …

  Fluffy-
  Superb dostupný LUXUS? Nenechte se vysmát. Tyhle popelnice s českou kvalitou a německou cenovkou kupují jen bezmozci. Dát za ubohou oktávii mega? Špatnej vtip

  A za co byste dal mega? Navíc přirovnat supa k ovci může jen člověk který neseděl ani v jednom ;)

  Zní to pro mě jako nějaký komplex člověka, který nemá na nové auto…

  Tohle v posledním tažení dělala každá velká firma, že místo produktů začali vyrábět powerpointové prezentace. Kde je dnes Nokia, BlackBerry, Novell, Sun, Lotus…?

  Kluci, vypněte powerpoint a začněte zase navrhovat a vyrábět procesory :-D

  První pětka je ve složení Octavia, Fabia, Scala, Karoq a Kamiq. Na šestém místě skončil Hyundai i30, následovaný Kodiaqem a Superbem. Devátý a desátý je potom Hyundai Tucson a Volkswagen Golf.

  pořídil jsem si ze zajímavosti mac mini s M1 a musím říct ze super
  kooperace se vsemi dalšími apple produkty je dle očekávaní naprosto bezproblémová
  velmi dobra spolupráce z uložišti Synology přes net a LaCie přes Thunderbolt3
  laCie má ještě problém s firemním softwarem pro M1
  naprosto bezproblémové chodí MS Office365 a MS Edge pro korporátní lidi co jsou uvázaní doma
  byl jsem zvědav na hry
  nainstaloval jsem WOW a musím rici ze bezi zcela bez problému , lze používat curseforge pro addony
  mac mini M1 je dnes asi nejzajímavější alternativa pro lidi co jsou schopni žít mezi dvěma světy a chtějí něco jako stolní počítač
  myslím ze i cena je dost dobra na jablka
  trochu minus je nemožnost upgrade velikosti paměti, což je dáno koncepci, takže je třeba dobře zvážit na co budu používat

  Mám nový Air a je fakt super aký je tichý. Používal som MB Pro 2019 a tie ventilátory vedeli byť pekne otravné. Ale ako sa všade píše o brutálnom výkone M1, tak mňa trošku prekvapil opak. Ripoval som rovnaké dvd, do rovnakých parametrov a vlastností mp4 a Air to proste robil dlhšie. MB Pro to zvládol za 22 minút, Air za 32. Nečakal som, že to urobí za tretinu času, ale tiež som nečakal, že to bude trvať dlhšie. Nechápem to.

  A Air má ešte jednu „nevýhodu“. V balení má len 30W zdroj. Pre napájanie mb to stačí, ale napr. externú mechaniku cez PD dock to už napájať nevládze. DVD sa nevie roztočiť.

  Smutné že si Intel musí dělat takovou kampaň proti prvnímu chipu od Applu která není dokonalá, ale už ten intel v mnoha aplikacích předčí. Good Job Intel

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější