Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To jsou kydy. Autor má pubertu?

  myslím si že ne, ty jsi jen další kid s androidem

  Je jednoduché pochopit že někteří lidé nemají peníze na nějaké nahnilé jablko. Prý návod hodně foťáku pak ten iPhone s 3,co to? „Lepší „baterie aha takže kámoška co má iPhone 11 a já co má baterku 3000 mah hrajem hru od okolo 90% baterie a já hrál 4h a ona jen 1h já myslím že spíš jablickari nechcou uznat že levný android je lepší než jabko za 15k

  Evidentně ano. Kid jsi možná ty. Nebo jen hloupá jablečná buzna?

  Eriku, jsou to všechno pravdivé věty

  Mimochodem dnešní datum jest 09. 02. 2021, tj. 09022021, aneb také 922021, aneb také 02092021, aneb také 292021, případně jinak zapsáno (9221, 2921, …). To Vám tedy gratuluji, ale Vaše hodnota IQ je velmi vysoká. Zřejmě budete velmi inteligentní a nadaný jedinec, převyšujete i Teslu. Vzhledem k tomu, že ani věty nespočítáte o tom, s prominutím, silně pochybuji.

  Většího dementa v diskuzích jsem na LSA snad neviděl, pro ty méně inteligentní jako vy pane novotný, myslel jsem IQ vyšší než číslo 9.

  Víte, co je to datum? 9 jest pouze dnem z datumu…
  Mimochodem, „Hodnota IQ do 20
  Jedná se o těžkou mentální retardaci (idiocii). Takový jedinec je nevzdělatelný a nevychovatelný. Často je odkázán na pomoc druhých, sám se o sebe nedokáže postarat, často žije ve svém vlastním světě a okolí nevnímá. V populaci zaujímají 0,2%.“.

  na to bych řekl, s de_ilem se neshodneš, s vámi se shodnout nedá, budete mlít pořád svoje kraviny, takže asi tak

  poorvnáváte jablka a hrušky, jak jsem již psal s de_ilem se neshodneš se říká, s vámi se nedá shodnout takže asi tak

  Ne, neporovnávám jablka a hrušky, „Abys pochopil že jsem myslel těch 7 vět v článku stačí IQ vyšší než dnešní datum“, dnešním datumem (včera) NEBYLO 9. Stejně tak dnešním datumem dneska NENÍ 10.

  pro ty méně inteligentní pane novotný, myslel jsem pouze den, tedy 9, pokud vám něco takhle musí vysvětlovat v práci, tak lituji vašich kolegů.

  Myslel, neuvedl. Uvedl jste „vyšší (zde má být správně interpunkční znaménko) než dnešní datum“, včerejší datum ale nebyl roven 9!

  puntíčkář a Androiďák, vypadněte z těchto stránek, jak psal pan Ahoj dole pod vašemi 120 komentáři, ježiš tak tam nebylo interpunkční znaménko, tohle není úřední web ale diskuze, ale chápu že máte potřebu neustále někoho opravovat

  „Abys pochopil že jsem myslel těch 7 vět v článku stačí IQ vyšší než dnešní datum“, „Většího dementa v diskuzích jsem na LSA snad neviděl, pro ty méně inteligentní jako vy pane novotný, myslel jsem IQ vyšší než číslo 9.“, přesně tu. Ten článek za 1. 7 vět nemá, za 2. dnešní datum (včera) nebyl 9, tak jak můžete uvést, že jste číslo 9 napsal?

  Petříček se hádá s Pájou na zábradlí před ZŠ.. to je zas článek. Každej ať používá, co chce ne? Stejně je to všechno na jedno brdo dneska… ve vyšší cenový už nejsou skoro žádný rozdíly ve fotkách a výkonu mají všechny telefony na trhání asfaltu ( a nakonec na tom každej z 80% sjíždí sociální sítě, fotí a max zapaří nějakou přihlouplou gamesu) Stačí se podívat na různý testy na Youtube. Já třeba zůstávám věrný řadě Note od Samsungu protože s-pen a věci s ním spojené a hodně taky poslouchám hudbu v bezztrátové kvalitě, tak využiju bt LDAC kodek, co na iPhonu bohužel neexistuje. Tím chci říct, že pro mě osobně není výběr telefonu jen iOS vs Android, ale telefon jako celek.. jakem má displej, má výřez nebo průstřel, jak fotí foťák, třeba ten můj s-pen je důležitej, desktopový režim, rychlost nabíjení atd… pokud vydá Apple nějakou pecku, bez věcí, který mi (hlavně z HW části) vadí, tak klidně půjdu do něj.. i když lightning překabelovávání všeho bych asi nechtěl :) Spíš to vidím na Folda 3, to by mohla bejt pecka, mám rád nový věci a na trhu je už delší dobu dost nuda..recyklace dizajnu, funkce spíš ubývají atd…

  Hardware Apple je pro mě také problém. Nejsem nějak náročný, ale ten patvar místo displeje prostě nedám. Bohužel tvary displejů telefonů s Androidem jsou v posledních letech také hrůza, takže zůstávám u Galaxy S7, přestože třeba foťák už je u nových telefonů o něco lepší.

  Jeste bych doplnil delku podpory a dostupnosti aktualizaci. Take bazarovou hodnotu telefonu po letech pouzivani.

  To bych nedoplňoval, i SG2 má Android 11 v pohodě. Délka podpory? Zkuste si u Apple použít nejstarší podporované zařízení s tím nejnovějším SW. Bída a utrpení. Bazarovou hodnotu bych raději také vynechal, když nevíte, jakým způsobem vzniká.

  To je zajímavé, na Androidu si však mohu aktualizovat systém i nadstavbu sám, pokud mám k tomu možnosti, což mám. Tudíž jaké 2 roky? Jsou to 2 roky podpory systémové, min., 4 roky bezpečnostní, min. + vlastní podpora, která je limitována dovednostmi.

  To je divné, že mně se Android nezasekává, zatímco iPhone 12 Pro Max, i iPhone 11 Pro Max těžce dýchají u odepisování na Messengeru. To se písmenkům moc nechce. Přehnaně složité? Tak pokud to dělá někdo, kdo neumí určit počet vět, tak se nedivím. Učivo 7. třídy mimochodem, možná 6.

  nejsem tak tupý jako vy pane novotný, takže vím jak udělat screenshot i na tak zasekaném zařízení jakým SG S10 je

  Áléé, Photoshop nevyšel, lež o tom, že nemám iPhone nevyšla, tak se obujete zas do mě. To, že home office mám celou dobu je vlastně jedno. Copak, Apple Tome?

  Jak jste usoudil, že je na splátky? Podle vypršení záruky, která je jen na 12 měsíců? Znáte datum vydání iPhone 11 Pro Max? Promiňte, pro Vás je datumem jen vlastně den…

  Urážka na cti tedy, dobře, jak myslíte. Ono není u mě moc potřeba si něco na splátky pořizovat, jste potupen, uznejte to. Prvně tvrdíte, že jej nemám, pak zase, že Photoshop, pak zase, že je půjčený, pak zase, že je na splátky. Ani jedno není pravdou, lež nikdy není pravdou.

  vy neznáte ani normální češtinu, znáte jenom tečky a čárky, jestli lež není nikdy pravdou tak právě jste se oddělal sám, vaše lži které tady píšete nemůžou být pravdou 🤣

  Normální? Vy neznáte ani základy, píšete „by jste“, mohl bych pokračovat. To mě opravdu osočujete z neznalosti? Není, dokažte, že to, co píšu je lež. Nekopejte kolem sebe. Neignorujte fakta. Neurážejte na cti. Dokažte, že ho mám na splátky. (zajímá mě jak, když ho nemám)

  Jen klíd, Apple Tom je jen děcko, má doma iphone 5c co mu kdysi maminka koupila za peníze od providentu 🤣 Do teď se to s nima táhne 🥴 Má mindráky že jeho zasekné jablečné dělo nezvládá běžné úkony 🤷

  Panove tady snad nekoho zajima nejaky Android ? Pripadne nejaky hlupak ktery si ho koupil ?

  Android je pro ty inteligentnější.

  Tvl to jste mě pobavil, Android používají tupci v čele s vámi na stránkách o společnosti která vás absolutně nezajímá, to je tak na psychiatrii

  Vy mi vykáte a nepoužijete velké písmeno „v“? Tvl, to jste mě pobavil! Zajímavé, měl byste se podívat, kdo ten Android vůbec používá, ale to asi nevíte.

  Hele, jsou dvě skupiny lidí, první je ta co má něco od Applu, druhá je ta co něco od Applu chce Vy (s velkým písmenem, pro pana zasekaného puntíčkáře) patříte do té druhé

  Tomas
  Tome chodit na stranky o Apple produktech a obhajovat tam neobhajitelny Android vam pripadne inteligentni? Ale no tááák

  samozřejmě vyjadřovat své názory, proč ne ? je ale slušné zbytečně nechodit na stránkx které mě nezajímají a budu na nich jenom trollit, já taky na Android fóra nelezu

  jo, par korejskych a cinskych ovci se najde, co to koupej… stejny asi jako si jit pro kiu nebo huyndai a tvrdit, ze to je lepsi auto nez trebas audi nebo volvo

  @monika: Kia i H jsou obě korejske značky, zato Volvo je opravdu značka čínská, no a audi, to snad už ani nestojí za řeč :-)

  Tak slečna Monika se nám tu vyblinkala aniž by znala základní fakta a udělala ze sebe tupou kravku….že by sestra Apple Toma? Ten fakt o rodičích sourozencich by v tomto případě seděl na 100% 👌

  Článek pro iOvce na honění eg?
  Dobře, ale musel by být pravdivý.
  1.
  To je čirá lež, jelikož nabízí alternativní varianty, kdežto Apple NE.
  2.
  Silně pochybuji, že je cena vyšší. Stačí se podívat na poslední iPhone s maximální velikostní kapacitou (která je rovna, nebo nižší, jak u Android vlajek), ejhle… další lež.
  3.
  To sice jo, ale ty bugy… Navíc existují odnože, které dostanou aktualizaci ihned. To je ten samý případ, jako u Applu. Využívá se systém bez nadstavby výrobce, defaultní. To, že má výrobce nadstavbu je čistě toho výrobce. To, že Apple nadstavby nemá je pak obrovský mínus pro něj.
  4.
  A nenajdu tam většinu aplikací, her, co Android má, správně! Mezi kterými jsou i populární aplikace a hry. (OpenTTD, Messenger Lite, …) Ani tam nenajdu aplikace a hry od menších vývojářů, na Androidu ano. Chytřejší uživatel si virus stáhne jen těžko. AppStore taky není bez nich, tam je to však s nápravou horší, u Androidu poměrně snadné.
  5.
  I Microsoft Lumia 950 XL fotí lépe, jak současné iPhony, a to je x let starý telefon. I mikrofon má kvalitnější. To jsou ty zastaralé technologie.
  6.
  Porovnávat výkon, když zařízení běží na jiných systémech, je velmi krátkozraké. Mimochodem, ten u iPhonů nebude taky tak horký, když se PES 2021, The Elder Scrolls: Blades, … sekají. Při Angry Birds AR: Isle of Pigs je z telefonu gril… Nehledě na zastaralou technologii storage…
  7.
  Zde bych byl hodně opatrný, kapacita baterie iPhonů je k smíchu. (iPhone SE2, …) Nehledě na stáří implementace. iPhone u mě nedá ani den (12 Pro Max), s posledním Samsungem dám mnohem více.

  nejsmutnejsi prispevek tady, chudak s androidem co se potrebuje pomerovat

  Dále, nebylo by od věci si zjistit, kdo součástky do těchto „božských“ zařízeních vyrábí a dodává. Mohu jmenovat pár, Samsung, Xiaomi, LG. Tak hlavně, že nadáváte na Android, který je u výše zmíněných základem.

  A pro Vaši další informaci, mám doma dvě cihly od Applu. iPhone 11 Pro Max a iPhone 12 Pro Max. Jediné štěstí je, že jsem je nemusel kupovat za své peníze, jinak bych si klepal na čelo už přes rok.

  A když už jsme u toho, přečtěte si článek (a jeho titulek), pak Váš komentář, „nejsmutnejsi prispevek tady, chudak s androidem co se potrebuje pomerovat“, raději uvedu znovu jej znění.

  Dobrý den, vy ste smutní případ jste jen na straně android zařízení proto vám Apple zařízení přijdou špatná, asi holt máte málo zkušeností z Apple zařízeníma jinak by ste je neznehodnocoval.

  Ale přeci! Odpovím Vám.. Apple zařízení jsem měl nějaký čas, spolu s několika zařízeními jiného systému. (iPhone 11 Pro Max, rok, nově i iPhone 12 Pro Max) Nepřipadá Vám to jako určité zkušenosti?

  To vaše porovnávání 🤣 není lepší si přiznat že Apple má prostě tyto věci lepší a ne tady jenom marně přesvědčovat o opaku, změňte prášky

  Místo kecání kolem byste mohl uvést proč nemám pravdu. Já to samé udělal ohledně článku. Vy tu jen tupě hýbete hlavou všude možně a zatím jste žádná fakta nepředložil.

  1. Jasné je že prostě všichni potřebujou to co má Apple (2007 dotykový displej, 2013 Touch ID, 2016 3,5mm jack 2017 Face ID, 2020 nabíječky)
  2 cena, Lagdroid sekta si vždy utahovala z cen iPhonû, nejnovější Ťamťungy nebo podobné Asijské nesmysly stojí stejně a nabízejí toho míň, vrcholem jsou ohebné Androidy za 60 tisíc, a ejhle ! Váš tupý Lagdroidí mozek se začal přehřívat 🤣
  3 na můj telefon s Androidem (Galaxy S10) mi žádná předběžná aktualizace nepřišla, Lagdroid 10 dorazil s několikaměsíčním zpožděním, u Applu je vždy včas a po dobu 6 let potom ještě 2 roky na starší zařízení viz iP5s
  4 Google Play je podobný odpad jako Chrome, plný virů a sraček, nemám jedinou aplikaci která by mi v App Storu chyběla.
  5 toto je Holý fakt jak tady neustále melete ? Nějáký odkaz ? Ne, iPhone 12 Pro zadupe ty zasekané kalkulačky s přehledem do země a to nejen ve focení, dovzdělejte se
  6 ani jedna položka kterou jste jmenoval se na iPhonu neseká, maximálně se seká váš mozek, nic krátkozrakého na tom není, vždyť nejnovější snapdragon je méně výkonný než Apple A13 Bionic, Exynos je tak na úrovni Apple A10 Fusion
  7 kapacita může být k smíchu, ve skutečnosti jsou ale hodiny provozu u Lagdroidích telefonů k smíchu. Mám iPhone 12 Pro, dva dny na jedno nabití, sociální sítě, internet, úprava fotek a videí a občas hry. Kamarád má Note 20 Ultra a při podobném využívání tak sotva den a půl, takže se dovzdělejte vzpamatujte a běžte si další nesmysly psát na fóra o Androidu

  @Apple Tom: no, ve svém hodnocení jste neuvedl ani jeden faktický důkaz, jen samé dohady, ale to nic, inteligentní člověk si to přebere, prostě plácáte nesmysly, jen abyste obhájil svoji „pravdu“.

  1.
  Pokud si myslíte, že tyto technologie měl jako první Apple, nebo je snad jako první odstranil, tak byste se měl podívat na BlackBerry, Motorola a tak dále, protože očividně dál, jak za ukousnuté jablko nevidíte.

  2.
  Stojí stejně? Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 512GB (37 999), iPhone 12 Pro Max 512GB (42 990). Budu dělat, že jsem to neviděl. Ale ono je to tím, že paměti dodává Samsung, displeje téže, společně s Xiaomi, LG a tím to fakt nekončí. Tj. Apple musí platit jim a projeví se to v ceně pro zákazníka. Fakt? A Apple nějaký ohebný telefon má?

  3.
  Víte, že se musíte zaregistrovat pro obdržení předběžných verzí?
  Mimochodem, SG S10 má nadstavbu, tj. přečtěte si znovu bod 3., „To sice jo, ale ty bugy… Navíc existují odnože, které dostanou aktualizaci ihned. To je ten samý případ, jako u Applu. Využívá se systém bez nadstavby výrobce, defaultní. To, že má výrobce nadstavbu je čistě toho výrobce. To, že Apple nadstavby nemá je pak obrovský mínus pro něj.“, dále „To je zajímavé, na Androidu si však mohu aktualizovat systém i nadstavbu sám, pokud mám k tomu možnosti, což mám. Tudíž jaké 2 roky? Jsou to 2 roky podpory systémové, min., 4 roky bezpečnostní, min. + vlastní podpora, která je limitována dovednostmi.“

  4.
  „Chytřejší uživatel si virus stáhne jen těžko.“ To, že se mezi ně neřadíte je jenom Váš problém. Kdy se Safari naučí notifikace? Tak to jste celkem nenáročný. Mně jich chybí asi 95, tak radši mám vždycky Android při ruce.

  6. Očividně jste nikdy dané hry nehrál více, jak 5 minut, nebo jste nehrál náročnější. Mimochodem, u PES 2021 je viditelný micro-stuttering a u The Elder Scrolls: Blades rapidní FPS drop při načítání a při delším hraní jsou FPS dropy skoro pořád. Porovnáváte jablka a hrušky. A13 Bionic, 4GB RAM max., starší výrobní technologie (7nm), méně MCH (1 vs 4), menší caches, absence L2 cache, zastaralá technologie jader. A10 Fusion asi nebude na úrovni Exynos 2100, když má support pro 3GB max. RAM. Kdy Apple představí něco jako je F2FS? Něco jako je Samsung DeX bude taky k dispozici? Na to by asi iPhony neměly operační paměť… se obávám…

  7. Divné, že na svém Samsung Galaxy S21 Ultra mám dny dva při náročných výpočtech, které trvají mnohdy celý den a k tomu pak hraji velmi náročné hry. Jen pro dovzdělání se, Note 20 Ultra má větší displej, větší hodnotu DPI, větší hodnotu rozlišení.

  říkal jsem ať tyhle blbosti vypálíte psát na fórum o Androidech, vy budete opravdu těžký případ který neustále musí lozit na tyto stránky, tak prosím odpalte

  myslím si že vy máte něco pokaženého někde jinde, za pravdu vám nedávám, je to přesně naopak, jen mám lepší věci na práci než tady hodinu psát do diskuze, navíc vám už určitě začíná distanční výuka 🤣

  Je mi z Vás zle, opět žádná fakta. Podívejte se prosím na čas Vašeho prvního dnešního komentáře a pak na čas Vašeho posledního dnešního komentáře. Navíc určujete můj věk, který neznáte. To je opravdu u ubohé. Jen se obouvat do člověka, nic víc.

  a co je tak těžkého přejít na svetandroida.cz anroidmagazine.eu ? také je mi z vás zle, přechodem na svou domovskou stránku by jste to mohl vyřešit

  Musím se omluvit pitomému Tomovi..pardon, Apple Tomovi( furt se mi to plete)..osočil jsem jej že je tupý a má 12 let…beru zpět. Myslím že má 11 let.

  mi to pripomina dycky ten vtip o prazacich a brnacich. vite co si mysli brnaci o prazacich? kurvy, svine! a co prazaci o brnacich? NIC!

  Možná by nebylo od věci se naučit, co to je věta. „7 otravných, ale přesto pravdivých vět“, jste si jisti, že je jich tam 7?

  Možná by nebylo od věci naučit se číst na jakých stránkách jsem, jděte tyhle nesmysly psát na Lagdroid fóra.

  nene, to se ti zdá sen, jak už jsi tu mnohokrát psal chceš pracovat ve velkovýkrmně , to už všichni ví, taky víme že jsi dement a že máš možná druhej nick, Tomáš Novotný

  Nic o tom nevím, že bych měl dva nicky, tudíž asi se bude jednat o někoho dalšího, kdo se Vám směje. Proč všem nadáváte? Bez toho to neumíte?

  a uvidíte tam inteligentního člověka co používá věci od Applu a nelozí na Android fóra, pokud se vy podíváte do zrcadla, uvidíte Lagdroiďáka co má neustále potřebu lozit na stránky o Applu 😉

  já vím co je datum, asi jste si nevšiml že jsem už třikrát psal že tím datum jsem myslel pouze den, ale chápu že ti méně inteligentní, jako vy pane Novotný nechápou co jsem tím myslel

  měl jsem uvést že myslím web, to uznávám, že vám to tak mohlo připadat, ale ještě jednou vás ujišťuji že jsem sebevraždu nemyslel.

  Tvl Novotný, to je tady svět Applu, to ses spletl, běž si honit triko někam jinam, kde se ztratí tvá bezbřehá hloupost a nadutost. A pokud chceš poučovat, kdy se píše malé a velké V u vykání, pak věz, že to je od slova vůl. Tam se píše velké v jen na začátku věty. A tvůj projev mi rozhodně nedává důvod pro použití velkého V nebo zde i velkého T, protože rozhodně nepatří do okruhu těch, kterým bych chtěl vzdát úctu. Takže děkujeme a odejdi.

  pane Novotný, jestli máte potřebu zde psát 50 komentářů do diskuze tak nevím jestli jste duševně nemocný, nebo si zde musíte obhajovat pravdu, která je ale úplně jinde, na straně společnosti Apple

  Jasně jste uvedl, že bych měl odpálit, kam? To jste neuvedl. Tudíž? Nehledě na to, že jste použil „by jste“. Neurážejte mě laskavě na cti, nebo to už vážně začnu řešit s administrátory.

  už třikrát jsem vám upřesnil že bylo myšleno ať vypálíte z těchto stránek, z webu letemsvetemapplem.eu na jiný web, nejlíp na nějáký o Androidech

  ještě jednou pane Novotný, upřesňuji že můj výše uvedený komentář, byl myšlen ve smyslu ať opustíte tyto stránky, ne podněcování k sebevraždě, jasně že to tak někdo mohl pochopit.

  Ahoj, já vás zdravím Petr Mára, nový video, dneska se chci bavit o panu Tomáši Novotném.
  Upřímě, nedává mi smysl dávat do diskuze 50 komentářů a to ještě na stránkách kde víte že s vámi budou shodovat ostatní z fóra o operačním systému Android. Ty věty mi dávají smysl, kdyby si pan Novotný byl schopný zjistit že tu nedávno byl článek 7 vět kterými Androiďáci vytáčí Jablíčkáře. Pokusím se vám to vysvětlit, kdyby ty články vyšly současně, který z nich by si Pan Novotný na obhajování, jak zde někteří říkají vybral ? no tenhle, aby tu mohl trollit. Který by si vybrala většina čtenářů LsA, na komentování jak je společnost Apple dobrá ? no také ten o Applu, pan Novotný by si tedy měl uvědomit že jeden člověk, prostě nemá na to aby přesvědčil a přemohl všechny diskutující na LsA. Pan Novotný by si měl uvědomit že jeho komentáře patří na stránky kde se píše o Androidu, tam se na Apple může nadávat, ale psát tyhle nesmysly na stránce o Applu, je neslušné, pan Novotný si tím dělá vizitku blbce u své konkurence, to mi dává smysl. Doporučuji vám pane Novotný zkusit ten skvělý iPhone začít používat normálně, koupit si Apple Watch, já mám objednaných 5 kusů Black Unity, dvě pro sebe, jednu pro babku….potom zkuste začít používat iEkosystém a hned si koupíte i Airpods Max, budete nadšený, nebo budete na Android fóru, jo a toto video je sponzorováno společností iStyle, děkuji moc za podporu.

  Tak na tohle by se Apple Tom neodvážil, celkem i souhlasím. iEkosystém je však za ty peníze na nic, jsou lepší alternativy a těch využívám, za menší peníze a sluchátka nemusím kupovat každé 2 roky, jelikož se rozbijí. (vlastní zkušenost)

  A zase, bez důkazů, fakt, jste k smíchu. Pán Ahoj výše alespoň uvedl, proč, z části, si to myslí. Vy opět nic, jen, že je to nejlepší. K smíchu. Ani jste si, Apple Tome, nevšiml, že 5-3!=0.

  a vy máte důkaz že je ten váš nenáviděný ekosystém je tak špatný, je vynikající, iPhone a Apple Watch spolu dokonale spolupracují, Airpods Apple Watch a iPhone vynikající, děláte něco na iPhonu, máte to na iPadu na Macu a ještě vás upozorňují Apple Watch, u Applu jsem od roku 2011, takže vím o čem mluvím, to je fakt

  Pro uživatele Apple Tom, dále to budu řešit s administrátory, jelikož tohle nemá východisko. Urážky, urážky na cti a výzvy. Nic víc.

  já vás teď normálně žádám, bez „urážek a výzev“ proč jste na LsA když vás Apple nezajímá, nebo zajímá ? mě Android weby nezajímaly ten systém taky, tudíž tam nelezu takže proč jste na těchto stránkách ?

  Android i iOS jsou v pohodě. Potíž je podle mě s hardwarem. Kdo nechce nudloidní displej s různými noči průstřely, kapkami a zaoblenými rohy, ten má už několik let smůlu. Jediná světlá výjimka je Xperia od Sony, ta ale zase má extra nudli 21:9.
  Kdyby byl telefon s rozumným displejem, tak bych rád upgradoval.

  Novotný : jdi prosím myšlenkové onanie předvádět jinde. A nehrej si s matematikou, ta ti opravdu nejde. Chceš důkaz o vlastní hlouposti? Tady ho máš : 5 – 3! není rovno nule# je to -1 ( čti to minus jedna) A proč? Tady si prostudujte https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Faktorial

  A až to budeš mít hotovo, tak odpal, což čistě česky řečeno znamená, slušně řečeno, do hajzlu a neotravuj tu klima.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější