Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdo má 100GB předplacenku od O2 za 300,- ten to momentálně docela vyhrál…

  Je to peknej podvod. Sice mam 100GB ale tak pomalou rychlost ze je to uplne na ho*no a to i v noci pri plnym signalu. Je to umele zaskrceny, co taky cekat od o2. Update macos se stahoval skoro celej den a noc.

  Ano, pokud jste v Praze nebo dalším velkým městě tak tam je rychlost dat hodně pomalá, ale já s tady tou předplacenkou v malém městě mám v pohodě 50 až 150 mbit, záleží na místě. A pokud jste v zastavěné oblasti, tak sice můžete mít plný signál, ale v průchodu signálu brání tolik překážek, že ta rychlost je prostě pomalá.

  Jenze na stejnym miste s normalnim pausalem stahuju kolem 10 Mbs v noci klidne 30+ , datamanie jede 0.5 Mbs i ve 3 rano…

  Jediná relativně slušná nabídka je ta od Vodafonu, 692 czk když jsou dva nebo 599 czk když jsou tři a více je v ČR nejvýhodnější, ale stejně je to neskutečně předražené. Ale třeba se to zlepší. 10 Mbps v mobilu stačí a dá se to použít i jako hotspot pro notebook. Když si uvědomím, že mamka stále ještě má od retardovaného vesnického providera 6 Mbps za 300 czk přes wifi, která věčně nefunguje (naštěstí se konečně objevila konkurence, takže příští měsíc přechází na 100 Mbps za 499 czk, garantováno 33 Mbps) a má tam blokované nebo limitované skoro všechno, tak 10 Mbps neomezeně je pecka proti tomu. A v kombinaci s UPC doma je to taky bezva a cena v rámci ČR celkem ujde (ano, nesmí se to srovnávat se západem).

  Tarif od O2 4G+, kde rychlost má být až 300 MBit/s – reálně funguje max 5 Mbit/s (ve městě, kde bydlím) je vážně vysměch. A neomezený tarif za 1800 Kč od Vodafonu, kde rychlost je 10 Mbit/s je taky výsměch. Okrádání a klamání zákazníků, to by jim šlo. Nechápu, že jim tohle prochází.

  A co s tim chceš udělat? Myslíš že by pomohlo kdyby sme se na operátory celá republika vysrala na 2 měsíce by nezaplatil nikdo ani koronu a myslíš že by nám to pomohlo? Né to by jsme ty boss mrdky z operátorů museli zabít!

  My s tím neuděláme nic. Mrzí mě, že bych chtěl net alepsoň 100 Mbit/s, ale nikdo není schopný ho zařídít. Ať je to 4G+ nebo 5G (udávaná rychlost v mém městě 10 Mbit/s).

  měl jsem za 555 neomezený sms i volání + 4gb. Přes vanoce byla akce neomezený data na mesic. No, dva měsíce pryč a data stále neomezený. Vodafone 🤷🏼‍♂️

  Oni Vodafoňáci maj se vším problém. Mám neomezený vše a mám mít internet na doma. Myslíš že přijel technik za 4 měsíce? Ani píču… maj v tom nehoráznej bordel že to ani už oni nezachrání

  Tady fšeichni řešíte cenu tvl :D platim T-Mobilu 3 klacky měsíčně a mám neomezený všechno včetně přenosnýho netu doma a lítá to 200 max a 60 min. Tak nebrečte a zaplaťte si

  My s tím neuděláme nic. Mrzí mě, že bych chtěl net alepsoň 100 Mbit/s, ale nikdo není schopný ho zařídít. Ať je to 4G+ nebo 5G (udávaná rychlost v mém městě 10 Mbit/s).

  Mam za 1000,- neomezeny na max u Tmobile… staci byt v magente a mit slusnyho prodejce.. a usetril jsem 530,- 1000,- je i tak stale dost na neomezene na Max s zadnyma limitama,ale uz jsem si tak nejak na tu castku zvykl a platim ji asi 4 rok a zacinal jsem s nejakyma 8gb a ted me za ty prachy dali neomezene na Max.. zadny limit proste jedu jak vzteklej 😂😂😂

  Jen bych podotknul, že kdo má telefon s 5G, frčí u Vodafonu až do odvolání neomezenou rychlostí a ne 10 Mbps. Platím těch 599 a většinou mi to jede cca 120 Mbps.

  A má někdo reálné zkušenosti s hotspotem a neomezeným internetem ? Já si sem v podstatě jistý, že operátor dokáže detekovat použití hotspotu a slyšel jsem, že to limitují . Popř. možnost mít neomezený internet v telefonu a ještě jiném zařízení za rozumnou cenu ?

  Bohužel, onen ‚neomezený‘ tarif od Vodafonu pro pět lidí s uváděnou rychlostí ‚až 10Mbps‘ je ve skutečnosti kdykoliv a kdekoliv utaženo na 2Mbps, což považuji za nehorázné. Specielně teď, kdy se na tuto hodnotu vrátila rychlost po několikaměsíční ‚akci‘, kdy byla uvolněna a data na mobilu jela běžně i na 100Mbps, je to politováníhodně málo.

  Dobrý den,
  v článku mi ale velmi chybí jedna zásadní zmíňka. Bohužel operátoři nadále nedosahují úrovně jak je tomu na západě.
  Nejvíce je to vidět na internetových stránkách jednotlivých operátorů. Za každou cenu se snaží nabudit dojem výhodnosti.
  Pokud ale chcete podrobné informace, tak jsou před vámi skryty. Bohužel se vrací doba kdy se operátoři za každou cenu snaží získat peníze nad rámec paušálu. Systém je opravdu propracovaný a má jasný cíl. Velká trojka je kompletní a proto se nedá říci že je mezi nimi rozdíl.

  Na západě by naprosto pohořeli.
  Dnes i u nás jsou možnosti větší.

  Proto vám tyto služby výrazně nedoporučuji.
  Někdy je méně více.

  Za tarif Stříbrný zaplatíte 1299 korun měsíčně. Za tuto cenu získáte neomezená data o rychlosti 20 Mb / s, objem dat v zóně EU činí stejně jako u předešlého tarifu 35 GB.Tarif Zlatý vás vyjde na 1599 korun měsíčně, získáte data o rychlosti až 300 Mb / s v závislosti na aktuálním vytížení sítě, objem dat v zóně EU činí 35 GB. Tarif Platinový stojí měsíčně 2499 korun, v jeho rámci získáte rychlost až 300 Mb / s, 1 GB dat v zóně Top Svět a 600 minut volání do zahraničí, objem dat v zóně EU činí 50 GB.
  ————————————————————————————————————————————————————————————
  Ti ČEŠTÍ Operátoři jsou teda slušně nenažraní !

  Zalít jim hubu betonem !

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.