Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Den svatého Valentýna aneb svátek všech zamilovaných se nezadržitelně blíží. Při příležitosti tohoto krásného dne si pro vás oblíbený obchod U2KEY připravil exkluzivní slevovou akci, díky které můžete na nákupu originálních licencí na Windows či Office značně ušetřit. Pojďme se na jednotlivé slevy společně podívat.

valentynske slevy u2key fb
Zdroj: U2KEY

Sleva 44,65 % na nejžhavější produkty s kódem LET

Největšího zlevnění se dočkaly ty vůbec nejžádanější produkty. Konkrétně si nyní můžete pořídit například licenci na Windows 10 Pro, na Office 2019 Pro a na další zvýhodněné balíčky, kdy získáte oba zmiňované produkty za podstatně výhodnější cenu. Pro uplatnění slevy vám stačí v košíku zadat kód ve znění LET a cena se automaticky sníží.

Sleva 20 % na Office s kódem LEM

Jestliže ale máte spadeno pouze na kancelářský balíček Microsoft Office a další podobné programy, nebo si vystačíte s Windows 10 Home, určitě oceníte parádní 20% slevu. Tu získáte po zadání slevového kódu ve znění LEM.

Sleva 8 % na další software s kódem LES

Internetový obchod U2KEY si připravil ještě jednu slevu na další velice oblíbený software. Nyní si tak můžete přijít například na renomovaný antivirus, propracovaný program pro správu diskových oddílů, anebo na skvělou aplikaci, která vám pomůže se zálohováním vašeho počítače. Na tyto produkty můžete uplatnit 8% slevu po zadání kódu ve znění LES.

V případě dotazů vám pomůže podpora!

Kdybyste při nákupu narazili na sebemenší problém, nebo byste potřebovali pouze s něčím poradit, můžete se doslovy kdykoliv obrátit na zákaznickou podporu prostřednictvím live chatu. Podpora je totiž nepřetržitě k dispozici a po odeslání dotazu se vám bude takřka okamžitě věnovat proškolený pracovník.

Související články

Dnes nejčtenější