Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nejdřív Hyundai, teď KIA (Korejská Imitace Automobilu)… Pokud vím, tak je to jeden koncern, tak jako VW x Audi, TOYOTA x Lexus, takže proč Šuntdai ne a KIA ano? Šuntdai vlastní zn. KIA. Není to opět kachna? Ještě můžete napsat, že to budou dělat ve fabrice na Slovensku.

  To je jedno jestli H nebo K, prostě apple car nemůže jezdit na korejskym lowend podvozku. To by byla degradace jak prase.

  Zjistete si neco o nove elektricke platforme Hyundai, nez tady ze sebe zacnete delat blba. A ze ty supr dupr Apple monitory dela LG je cajk nebo taky degradace?

  Hele Jendo nevím čím jezdíš, ale já si jízdu užívám. Nepřesouvám se jen z bodu A do bodu B. Čili nikdy nebudu jezdit korejským šrotem stejně jako koncernovým. Ale nikomu to nenutím. Jen hig-hend firma nemůže postavit něco na low-end platformě .

  A na to si prišiel ako že je to low end platforma alebo že Kia respektíve Hyundai je šrot. Apple si na spoluprácu nevyberie hocijakú firmu. Napríklad Audi spolupracuje s Hyundaiom na vývoji vodikoveho pohonu a to tak že Hyundai s tým začal a po pár rokoch sa k nemu pridalo Audi.

  TVL vy asi nejzdite autem nebo co. Podvozek je to nejdůležitější pro jízdní vlastnosti auta. Nelze to srovnávat z nějakým debilním displejem nebo vývojem čehokoli. Vývoj je vývoj ne definitivní řešení které používáš každý den. Prostě korejci nemaj dobrej podvozek. Ale Tesla má taky podvozek nahovno. Ve finále možná bude tedy apple car na úrovni Tesly co se týče jízdních vlastností auta. Pak jo pak stačí korejec :-)

  By mě teda jako fakt zajímalo čím taková rozumbrada jako ty může jezdit…pokud něco z Německého tria tak to potěš…akorát ostudu tomu děláš.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější