Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    iCloud pro Windows nikde nezobrazuje verzi, takže nemůžu zjistit, jakou mám. Ve Store je verze z 02/2019, číslo verze zde také nevidím. Rozšíření není funkční – při prvním spuštění zobrazí jakási pole pro vložení kódu bez jakéhokoliv popisu, pak už jen vybízí k instalaci iCloud, ačkoliv ten je instalován.

    Přečti si ještě jednou první větu mého prvního postu. Kde přesně je tam vidět verze, pokud jsem to jen přehlédl?

    Píšeš, že ve storu je verze z 2/2019, což není pravda. Je to datum přidaní aplikace do MS storu a ne datum poslední aktualizace. Číslo verze jako takové jde dohledat, až po nainstalování. Ale místo psaní blbostí v komentářích a mylných informací z 3.2. 13:20, tak už si to dávno mohl mát nainstalovaný. Protože v tu dobu ta aktualizace na verzi 12 byla opět v MS storu.

    Aha, netušil jsem, že „datum vydání“ se týká první verze, nikoliv aktuální. Kde tedy lze dohledat číslo verze? Jak je patrné z mého prvního postu, iCloud už nainstalovaný mám. Pokud by v „tu dobu“ byla verze 12 opět ve Store, měla by se po otevření store nabídnout aktualizace. Takže místo psaní blbostí v komentářích věnuj pozornost obsahu textu a zkus se nechovat jako buran.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.