Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na oslavu africke diaspory, jejich osvobozeni, pravdy., krev prolita za jejich osvobozeni.. to mam chut vse od applu okamzite zahodit, delaji si z nas prd…l?

  Protože už s tím dost lidi s*rou, jak podlézají té řvoucím menšině, která má 5x větší zločinnost než běloši. A bude daleko hůř co tam zvolili toho levičáckého blba co byl poradcem nejhoršího prezidenta US Obamy ( který ro*mrdal celou Evropu).
  Bohužel mlčící většina mlčí .

  Usuzujete opravdu špatně, jenom jsem napsal fakta, že jste slepý a zlehčujete to to je takový poznávací znak naivků kteří jsou mezi realitu. To ze je větší cenzura než za komunistu – fakt jenom se tomu říká politická korektnost, to že za pravdu už se vyhazuje z práce nebo je dotyčný popotahován úřady -fakt, překrucování historie (Netflix a jeho šlechta zobrazovány černoškými herci ) fakt. Proč takhle Apple neudělá něco pro v US menšinu z Číny? Pracovití a celkem bez problému.
  Černoši jsou v US zastoupeni 17%, 54% těžkých zločinů mají na svědomí oni- tohle není rasismus, ale velká pravda, která se nesmí nikde říkat.
  Možná si někdy vzpomenete a ne v hospodě, ale třeba v nemocnici, až Vás bude operovat doktor, který se na školu dostal ne kvůli talentu a schopnostem, ale kvůli zvráceným normám. Já doufám, už kvůli svému synovi, že u nás zatím bude rozhodovat rozum, takže i doufám, že se do vlády nikdy nedostanou ti kinderkomunisti- Piráti 😄

  Ať jsou AW jaké chtějí.. koupím si je, až bude funkční LTE v ČR. Na to se těším už několik let.

  Tes se dal v nasi zaostale zemi se nedockas. Vetsi sance je ze LTE u AW bude na slovensku nez zde

  Podle čeho soudíš, že jsme zaostalá země ? Podle našeho zdravotnictví, které patří mezi nejlepší a hlavně dostane se péče na každého nebo, že vražda na ulici není jenom další normální den jako ve “vyspělých západních zemích “ 😄. Ne fakt by mě zajímala ta zaostalost …

  Vali má v tomhle ohledu pravdu, ale řeší se to tu pořád dokola, kdy bude esim do hodinek, kdy apple store, jako trh jsme nevýznamní, nemyslím, že Slováci jsou před námi, ale Polsko jako 40 milionový trh se dočká vlastního apple store a dalších služeb určitě dříve než my

  Nabudúce to bude čo edícia pre pedofilov alebo edícia pre LGBTI dementov alebo edícia Petr Mára ….. Prečo neni edícia pre kresťanov fitness a podobne….. Čo ešte vymyslí ten dementný buzerant nez odtiaľ zmizne… je načase tam dať zase heterosexuála lebo tento pošahanec vyzdvihuje len dementov… prečo nie je Špeciálna edícia pre rodinu s deťmi …nepostrehol som..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější