Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Je jen jedna věc kterou musíte smazat na Facebooku.., a to je Facebook!

  Pracuju v bezpečnosti a nedovedete si představit co všechno díky FB o vás víme. Pro vás banalita.., pro nas vše co mate rádi, kam chodíte, kdo je vás kamarad, kdo jen známý, kde pracuji vaše rodiče, koho znají oni.., to vše se zneužívá denně!

  Opravdu FB k životu nepotřebujete, tak nebuďte tykve a smažte to.

  Od decembra som bez FB (profil vymazaný) a nič lepšie som urobiť nemohol.
  Odporúčam všetkým!

  A jak přesně se váš život zlepšil? Pokud jste na něm byl závislý tak je to problém váš a ne Facebooku. Facebook nabízí platformu kde na sebe lidé mohou prozradit bambilion věcí (ostatně je zajímavé si vyexportovat svoji historii), ale k ničemu z toho vás nenutí.

  Ak si myslíš, že je to len platforma a ty ju ovládaš, tak si na veľkom omyle. Možno to tak zo začiatku niekto zamýšľal, ale bohužiaľ sa to celé zvrtlo. A vedia to aj v samotnom FB, len s tým nič nerobia.
  Nechcú, nemôžu…? Vyber si.

  Silne naivni nazor. Jen proste pouzivani FB, jim staci na 99% dat, aniz by uzivatel daval jakekoliv prispevky apod.

  Vůbec nepochybuju o sběru dat z FB a rád bych se toho zbavil, ale ono s tím zrušením to není tak jednoduché:
  Dřív jsem ho používal na sběr informací ze serverů místo RSS čtečky, protože všichni přeběhli na FB a RSS feedy zrušili, nezrušili-li své www úplně (např. zájmové). Další věc: komunikátor – kdo z vašich přátel má iMessage nebo Signal? u Mě bohužel miminum. No a poslední problém vidim v tom, že se člověk nedozví nic o kulturních událostech, události na FB komplet ovládly všechny pořadatele velkých i malých hudebních i obecně kulturních akcí a bez FB se o nich prostě člověk nedozví.
  FB požral komplet vše a těžko se to bude vracet…

  „““No a poslední problém vidim v tom, že se člověk nedozví nic o kulturních událostech, události na FB komplet ovládly všechny pořadatele velkých i malých hudebních i obecně kulturních akcí a bez FB se o nich prostě člověk nedozví.“““

  Možná za pár let …..

  Co se týká těch kulturních událostí, Facebook nemám, ale přesto si je tam vygooglim a přečtu. Není třeba na to mít profil.

  To jo, …když víš co máš hledat. Pokud někde kousek od tebe dělaj v hospodě třeba vepřový hody nebo v klubu koncert Pražskýho výběru, tak nemůžeš každej tejden googlit všechny hesla co by Tě mohla zajímat, navíc když se pořádá první ročník něčeho, tak bez FB ani nevíš, že něco takovýho existuje.

  Pokud dobře čtu, toto není bleskovka a přesto se to objevilo na tomhle webu. Mohl bych se zeptat, jak odůvodníte přítomnost tohoto článku na tomto webu tentokrát? S Applem a jeho zařízeními tato záležitost v podstatě nesouvisí. Je možné argumentovat, že lidé, vlastnící iPhona, mívají i Facebookový účet. To už by se ale mohla zveřejňovat kdejaká blbost například z webu o zahrádkaření, protože někteří uživatelé Applu přece pěstují rajčata.

  V minulém příspěvku jste psali, že zrušíte celou sekci Bleskovky, protože jste díky mně došli k prozření, že tu nemá co dělat. Mohl bych se zeptat, proč tu tato sekce stále je? Viz – https://www.letemsvetemapplem.eu/2021/01/20/takto-vypada-nejnovejsi-cinsky-supervlak-s-maximalni-rychlosti-620-km-h/comments/ . Nebo to ještě řešíte se správci webu?

  Ano, přesně tak stále to řešíme se správci, velmi se omlouváme a vše uděláme tak, jak si přejete. Je ještě něco co můžeme udělat prosím pěkně? Děkujeme moc.

  Ty jsi fakt mentálně indisponovaný jedinec OMNI. Již v předchozím tebou zmiňovaným příspěvku tě autor slušně poslal k šípkům. Pokud se ti nelíbí obsah a kvalita článků tak to prostě nečti a nebo si založ svůj vlastní web na kterém si dělej co chceš ……

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.