Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bude ma zaujímať, či sa face id bude dať pri autentizácii doplniť touch id… aby sa zvýšila bezpečnosť…

  Já jsem tedy Touch ID nikdy rád neměl, asi mám nějaké divné prsty, nikdy mě to spolehlivě nefungovalo. Stačilo mít jen trochu zpocené ruce, nebo si je umýt a osušit a nebyla šance, aby mě telefon rozpoznal. První generace té čtečky (iP5s / SE) byla pro mě vůbec nepoužitelná, ta druhá generace o něco lepší (stejně cca 2 z 10 pokusů selhaly).

  Proto jsem byl nadšený z Face ID, fungovalo naprosto dokonale. Až do roku 2020, to je asi jediný důvod, proč bych chtěl mít v telefonu vedle Face ID i tu čtečku otisků, kvůli rouškám. Ale jestli ta epidemie za rok opravdu odezní, tak bych jí zase nevyužil.

  Tak nesmis zanedbavat hygienu :D pak ti TouchID bude fungovat :D

  Mala rada, v momente, kdy mas prsty treba zaparene, nebo dokonce „varhanky“ tak si udelej novy otisk v tomto stavu. Pak ti to vezme kdykoliv.

  Já teda doslova souhlasím s Jirkou – na SE to fungovalo na dobrý slovo (i když jsem tam měl 3 otisky stejného prstu) ;) – většinou bylo rychlejší zadat kód…
  Od doby, kdy mám Xs, tak bez problému (až na ty roušky XD)

  Není to o hygieně, stačilo si ruce umýt a ručníkem dosucha utřít. Měl jsem nastaveno několik skenů jednoho palce, stejně jsem měl na starších iP (5s / SE) problém. Možná že pracuji rukama, jsem dělník, nebo mám ty otisky nějaké horší, nevím.

  Jirko, Kubo: Sam vlastnim stale SEcko a od te doby co jsem si naskenoval lehce varhankovy z rukavic a lehce od smiru zaneseny palec jsem se nesetkal s tim zebych musel zadavat kod.

  Ano, lebo SE mali citacku prvej generacie (tiez na 5s). iPhone 6s a vyssie mali citacku druhej generacie, ktora fungovala spolahlivejsie. Co sa tyka spolahlivosti, tak najlepsie je na tom Face ID.

  Mne touch id v buttonu funguje spolehlive, jesine kdy je problem je kdyz mam mokre ruce ale staci otrit prst o tricko a bezi

  Ctecka kdekoliv nez na predno strane je nesmysl uz pro pouziti v aute kdy je telefon v nejakem drzaku. To je pak zadni ctecka nepouzitelna

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.