Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  V živote by som za ten krám nedal toľko €. Raz som to skúsil a nechalo ma to stáť na dialnici – auto vôbec nešlo otvoriť (ani okná ani dvere). Kompletne mu zdochla elektronika a dokonca pri predbiehaní to začalo brzdiť (hláška výpadok napätia a ostalo to všetko čierne). Našťastie sme sa medzi dvomi kamiónmi dostali na krajnicu a keď sme chceli ostať na žive, nič iné nám neostalo, len rozbiť sklo a vystúpiť cez okno. Neni nad Nemecké trio. Nikdy viac Tesla. 👎

  :D nedivejte se tolik na akční filmy pane Marcel

  To nebol akčný film. To bola skušobná jazda s Tesla Model S, ktorý som chcel kúpiť. Žial, dostal som sa von až po rozbití okna, pretože ma to auto nechcelo pustiť a ostalo stáť na nebezpečnej križovatke, kde sa stretávali dialnice z Rakúska a Maďarska. Myslím, že auto bolo následne odtiahnuté do servisu vo Viedni. Určite tam majú záznam o tejto príhode.
  PS: Auto ako také sa mi páči, aj nad modelom X som uvažoval, ale po tejto skúsenosti som značke Tesla prestal dôverovať.

  Proč lžete? Kdyby jste skutečně Teslu řídil tak by jste věděl, že tato situace
  má řešení.

  Určite si nevymýšlam. Teslu som si zapožičal, prešiel som s ňou cca. 40-50 km a ostal som stáť. Z tej situácie nás nevedel dostať ani človek, čo ju vlastnil, resp. prevádzkoval a ten sedel vedla mňa. Bol z toho viacej v šoku ako ja a určite nevedel ako z toho von. Od toho okamžiku som sa žial o autá Tesla nezaujímal, ale určite by ma to zaujímalo, prečo sa to stalo a ako z toho von, nakoľko to bol dôvod, prečo som Teslu nekúpil. Momentálne ale uvažujem nad elektro autom, takže rád si nechám vysvetliť ako túto situáciu vyriešiť, resp. či je to častá porucha elektromobilov, alebo len áut Tesla. Možno to bol len ojedinelý prípad. Dík za vysvetlenie.

  Interier hezky az na ten volant, ten je katastrofa, ale za ty prachy si ho muzou strcit do prdele 😄 Za to mam luxusne vybavenou S classe a jeste mi zbude na palivo 😄

  Panove kteri se chcete zastavat Tesly tak vam doporucim zjistete si nejdrive co chcete branit a jaky pristup ma tahle firma k zakaznikum. Teslu jsem mel a desitky opakuji desitky reklamaci a oprav absolutne nedoresena kvalita dilu licovani zpracovani atd atp me donutila ji prodat.
  Ti co se ji zastavaji tak neverim ze ji meli fyzicky koupenou a pouzivali ji. Tolik moje zkusenost.

Vložte vlastní komentář

celý text