Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zatiaľ najhorší iOS 14 doposiaľ vydrž batérie je fatálne zle na tom … neodporúčam!

  Ip 12 pro max

  Po každé aktualizaci může dojít ke krátkodobému snížení výdrže baterie. Kvůli procesům které po aktualizaci probíhají na pozadí.

  Ale nechte ho, on to snad vi nejlip ne, ze jeho iPhone MAX ve vydrzi klesl minimalne o 2.74232 procenta. Tudiz muze svedomite prohlasit, ze je to nejhorsi verze iOS 14, ktera zatim byla.

  Kde je teď ten neomylný Apple, do které ho se nedá dostat? (Mám iphone)

  Ale mozek ne.
  Apple nic takového nedeklaruje, soudíte na základě hype v ulicích.

  Ale když to máte rád: Jezte hřebíky, hodně lidí teď říká, že to pomáhal proti rakovině. 😉

  Do všeho se dá dostat, ať je to Microsoft Windows, Google Android, Apple iOS/iPadOS/MacOS. Nic není zabezpečené proti hackerům apod, pouze díky tomu, že Apple si dělá vlastní uzavřený ekosystém, je těžší se do něj dostat, tím pádem jej lze považovat za bezpečnější, nikoliv nedobitný.

  Mne najviac chýba vypnutie wifi a bluetooth z ovládacieho centra (nerozumiem prečo je tam iba možnosť odhlásenia aktuálneho pripojenia) narastá tak riziko hacknutia zariadenia cez wifi/bluetooth (pokial nejdem ako kar z roku 5 vypínať do nastavení) a čas v hornej lište v ovládacom centre (alebo kdekoľvek inde v ovládacom centre…) Asi to do iOS 14.4 nepridali čo?

  … a ešte možnosť zmeniť rýchly prístup k iným 2 aplikáciam z uzamknutej obr. (možnosť len baterka a kamera. X krát sa mi stalo že ma pálil blesk vo vačku, lebo som ho nejakým spôsobom aktivoval…

  Na vypnutí BT nebo WiFi si můžete stáhnout zkratku (případně napsat sám) a dát si ji na plochu, ať ji máte po ruce, když vás to tak trápí. :)
  Mě baterka na zamknuté obrazovce vyhovuje, používám ji velmi často a ještě si mi nestalo, že bych ji spustil omylem, asi to bude problém mezi telefonem a podlahou? :D

  Také baterky využívám s je to fajn. Nicméně i Ja musím potvrdit nechtěné zapnutí. Nestává se mi to často, ale děje se mi to. Většinou když mám telefon v pazourach a do toho po něčem sahám a do toho nemám kam odložit mobil tak se mi to povede. Nicméně mě to netrápí.

  Od listopadu mi přestala fungovat synchronizace otevřených stránek v Safari (iPhone vs iPad). iOS 14.4 nevyřešil 😕

  Taky mi to nefungovalo. Staci to v nastaveni icloudu odskrtnout a zaskrtnout a jede to.

  To jsem zkoušel několikrát a bohužel nepomohlo. Dokonce se mi minulý týden objevily na jednom zařízení otevřené stránky staré minimálně měsíc. Je to opruz, docela jsem to využíval. Řeší to spousta uživatelů na macrumors.

  14.4 IP12 Pro naprosto v poradku. Je to hrozny džigadlo ten telefon.. dnes pulka dne frcela navigace.. hudba hrala cca 3h .. svoji oblibenou hru jsem si zahral nrkolikrat a mam ted 17:33 36% a vstaval jsem v 6:30 s 98% baterky.. tudiz jsem spokojeny.. dkoda ze telefon nema v sobe zabudovany postmix coca-coly 😎

  Zdravím.
  Od příchodu iOS 14.x mi nefungují v autě správně hlasové pokyny přehrávané přes bluetooth. Google mapy, apple mapy, mapy cz, všude chybí cca 1,5vteřiny začátku hlasového pokynu. Zkoušeno ve více autech. Například místo “ po 500m odbočte vpravo“ slyším je „vpravo“.
  Máte s tím podobnou zkušenost, umíte poradit?

  Od instalace mi přes noc klesne baterka že 100 na 60 procent u iPhone 8. Může se to ještě zlepšit? Kondice baterky je 86% s doposud přes noc klesla že 100 na 98. Díky za rady.

  Od instalace první verze ios 14 jde malinké SE cko do kytek. Baterka zdaleka nevydrží to co na ios 13 a každou chvíli nějaká chyba. Dost možná je to záměr (a nebo samotná náročnost systému), ale takřka nová baterie a čistá instalace stejně nepomohly. Reakce jsou s odstupem času dost zpomalené. O pověstné spolehlivost nemůže být řeč.

  Na mém starém SE v pohodě, nepozoruji žádné zhoršení oproti 13.x. Tedy kromě problémů se zmiňovaným bluetooth přehrávání navigačních pokynů.

Vložte vlastní komentář

celý text