Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak to je hnus, příště bude co? Série pro LGBT dementy? Je mi z toho smutno.

  Ta už existuje, jen bez toho přídomku pro dementy. Ten v tomhle případě patří tobě. :)

  Jsou to pro mě naprostí dementi, jeden vedle druhého. Když chtějí být jiní v tomto případě homosexuálové, ať jsou. Ale nemusí to všude cpát nám ostatním. Nebo mají snad heterosexuálové nějaké přiblblé skupiny?

  Pro dementy? Pro tebe pak jak delane. Vis, jsem si jisty, ze kdyby te vychovavaly treba 2 lesby, dostalo by se ti vice lasky a nebyl bys tak zapskly. Pravdepodobne se ti ani v zivote moc nedari. Tak si nazlobeny, no. A nebo je ta zloba o tom, ze se sam bojis sve homosexuality?

  Ano pro dementy. Pokud umíš číst s porozuměním textu, tak by jsi zjistil, že mi vadí tyhle idiotské skupiny, které chodí například Prahou, aby na sebe upozornili, tohle je pro mě odpad spolčenosti. Kdyby mě vychovávaly dvě lesby, tak bych nejspíš ve škole zažíval peklo a posměch, takze néé, ale raději zůstanu u toho, jak to příroda všude zařídila, tudíž – vždy ženské a mužské pohlaví. Viděl jsi někdy dva psy, aby měli štěňata? Dva kocoury nebo kočky, aby měly koťata? Není to možné a tak to má být u lidí. Vyrůstal jsem u milující rodiny, která mi dala a dává naprosto vše :) to že mám takový názor, neznamená opak. Ale to ty asi nepochopíš :)

  Jsi normální? Kvůli tomu, že má jiný názor v podstatě útočíš na rodinu? Naprosto s Tomášem souhlasím a mám kolem sebe nespočet lidí, kteří mají názor naprosto stejný. Abych dodal, tak tento názor je naprosto správný.

  Tato série mi nic neříká, je fakt, že jsem měl jednou černocha a bylo to teda dost náročný 😬, dneska mám svého Rosťu, který je čecho-ital a i když je to mezi námi občas trochu divočejší, už bych neměnil. Čekám, až Apple představí novou Pride edici řemínků, snad se dočkám zase na jaře?!

  Dost hnusný. Bejt černochem, tak se k tomu nehlásím. Ten cifernik je nejhoší, vypadá, jako nejakej bug.
  Ad ten dotaz jestli bude nějaký pro bělochy, ne nebude. Už se s náma moc nepočítá, běloši budou noví Źidé 21. století a začínají nám 20. léta… takže tak.

  Ahoj všem, tohle je skvely nápad a kupuji 7x tyhle  Watch, protoze podporovat lidi s jinou barvou pleti ma smysl…a ještě jedny pro mého vedoucího, je taky jiný ….😉

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější