Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já mám zatím smíšené pocity. Nékdy se stane že když jsou na ní hodinky a přidám telefon tak ho nenabíjí. Musím sundat hodinky a pak je tam vrátit a pak už nabíjí obojí. A nabíjení telefonu je na strašlivě dlouhé lokte.
  Používám konektor z iPadu

  Řeknu to slovy Jobse.

  Je to na hovno!

  Nekvalitní materiál, mizerný design a tím myslím konstrukční design jak z toho trčí kabely a td.
  Tohle dělal nějakej babral.

  Za mne když chcete kvalitní produkt podívejte se na Belkin MagSafe Pro 3v1 to je úplně jiná liga.
  https://www.belkin.com/us/p/P-WIZ009/

  Už jen čekám kdy se začne prodávat v ČR.

  no jo, ale stojí trojnásobek

  Nojo ale proč za 1/3 kupovat něco co není dokonalý produkt a kazit si tím zážitek z Apple….
  Osobně i kdyby to bylo zdarma tak tohle bych si doma na komodu nedal.
  Cena toho Belkinu mě naopak překvapila, klidně bych za to dal 6-7 tisíc a kdyby to dělal Apple myslím ze by cena byla lehce pod 10 – a jo klidně bych to dal za takový produkt ano.

  Protoze jestli to z recenze chapu spravne, na nabijeni hodinek hodili bobek, musi se pouzit Apple kabel, adapter/zdroj v baleni neni … Zbytek netreba resit, kvalitu zpracovani a bezdratove casti si umim predstavit kdyz jsem videl jine „taky znacky“.
  Pak ano belkin vyjde znatelne draz, ale je to hotovy produkt z krabice a o zpracovani se dle zkusenosti opravdu nebojim. Stejne jako oficialni certifikace a spolupraci s Apple.

  Do toho půjdu, až to začnou tady prodávat. Tohle je přesně produkt, co jsem čekal od Applu.

  Přesně tak, taky nechápu, že Apple teď vydává takový nepraktický blbosti a šmejd jako MagSafe Duo a td místo toho aby vytvořil takovýhle skvělý produkt.
  Už je o něm na YouTube dost videí, celkem zvažuju zda si ho neobjednat už teď, ale asi to ještě pár týdnů vydržím až to bude ofiko v ČR.

  Michale gratuluji :-D Dlouho jsem nečetl příspěvek někoho tak brutálně zaslepeného předraženým applem :-D „kdyby to dělal Apple myslím ze by cena byla lehce pod 10 – a jo klidně bych to dal za takový produkt ano . “ :-D :-D :-D předpokládám, že bydlíte v garsonce v nájmu za 30 měsíčně a na parkovišti stojí hyundai s pošahanou nálepkou jablka na kufru za tři miliony ne ? :-D Protože to je stejně padlé na hlavu jako nabíječka od zkvašeného jablka za 10 :-D :-D :-D

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.