Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    kdyby radši přidali propojení s hodnoceními na imdb, Netflix je jedno velké hnojiště, občas nějaký diamant…

    No, rozsah kvality je na NF velký, ale alespoň si tam každý přijde na své. Btw. abyste byl schopen rozpoznat kvalitu, musíte být schopen rozpoznat i nekvalitu. A co to je kvalita? To je pro každého něco úplně jiného. :-)

    Ja to tam mám asi týždeň-dva. Aj na úvodnej obrazovke, kde mám všetkých užívateľov účtu a aj po vojdení do „môjho“ menu. To platí pre Smart TV. V telefóne, ani v PC to nemám.

    Radeji bych, aby uvadeli v infu jake jazyky porad obsahuje, nez kazdy extra spoustet. GUI by meli zprehlednit, je barevne, ale neprehledne. A taky vyresit chyby, i kdyz mam auto prehravani vypnute Netflix to ignoruje, chci nechat bezet zaverecne titulky. No je toho vic…

    Netflix som si zatiaľ zaplatil 2x a to len kvôli tomu Drive to Survive. A prečo ho nepoužívam? Lebo 1) neumožňuje jednoducho zrušiť predplatné (aspoň keď som naposledy pred rokom rušil, musel som bloknúť platbu v PayPal a potom mi ešte mesiac chodili emaily, aby som si obnovil predplatné), 2) neumožňuje si pozrieť čo je v knižnici ako anonym (to také HBO GO mám), 3) chýbajú informácie o dabingu či titulkoch v popise, 4) neviem prečo ale produkcia Netflixu ma vôbec neoslovila, resp, možno už niečo majú čo by ma zaujalo ale proste bod 2 :)

Vložte vlastní komentář

celý text