Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nechápu, proč musím vytvářet nějaké sdílené album. Já chci vzít svá existující alba a ty celá nasdílet. Proč mám brát album „Rodina 2020“, vytvořit nějaké sdílené album, tam přetahat maximálně 5000 fotek a nasdílet? Protože Apple.

  iCloud byla (a pořád hodně je) služba na synchronizaci několika zařízení jednoho uživatele. Abych něco udělal na počítači a měl jsem to na mobilu, tabletu, atd. Na to funguje perfektně.
  Kulhá na obě nohy, pokud jde o spolupráci s ostatními a to i vlastní rodinou. Vzpomeňte si, jak donedávna vůbec nešlo ani nesdílet složku na iCloudu. Když jsem chtěl nasdílet složku „Děti“ pro svou manželku, tak to nešlo.

  No a pokud chci rodině teď nasdílet celá alba, tak to zase nejde, je třeba vytvářet sdílená alba a poprat se s limitem fotek.

  Nejenom se poprat s limitem fotek, ale i s tím, že se mi fotky/alba v podstatě duplikují (I když ne fyzicky)… Mám např. album Vánoce 2020 a chci ho sdílet s manželkou. Dobře, vytvořím sdílené album a aby se v tom žena vyznala, pojmenuju ho taky Vánoce 2020. Do toho sdíleného ona přidá nějaké svoje fotky a rázem tu máme maglajz jedna báseň….🤦‍♂️
  S tímhle už zápasím několik let 😬. Kdyby alespoň byly ve sdílené albu „plnohodnotný“ fotky, tak to vem čert a to svoje album smažu (jenže… rozlišení, polohové údaje…). Alespoň že už to jde řadit podle data vytvoření fotky 😕

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.