Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ahoj tady Petr Mára ,dekuju za info o Apple Watch předám i kolegům v práci a kupuju další 4 kusy Apple Watch 6 Nike , protoze jsem sportovní tip a potrebuju mít měření co nejpřesnější a navíc jsem slavný, takže se musim víc chránit, než ostatní, me by totiž byla skoda, nicmene mít více Apple Watch na jedné ruce ma smysl …

  !!!!!!!!!!!!!!!!NIE NEDOKÁŽU DETEKOVAŤ DOPREDU COVID!!!!!!!!!!!!!!!!!. Mám ich a detekovali akurát tak prd. COVID som dostal a zrovna nie úplne ľahký priebeh. Takže za mňa 100%ná neúspešnosť Apple Watch detekovať COVID. Takéto články by som zakázal v tomto COVID období písať. Ľudia sa na Apple watch môžu potom spoliehať a to môže v niektorých prípadoch katastrofálny scénar…

  Ajo, ale samozřejmě nejsou jediné, co tohle „umí“, ale jelikož jsme na cílovce, respektive webu, kterého konkurence nezajímá, tak se jen někde zmíníme a řekneme v nadpisu, že jen Apple Watch!

  Dobrý den pane Novotný, kde konkrétně je napsáno v nadpisu, že to umí jen Apple Watch? děkuji pěkně za informaci.

  „Apple Watch zřejmě dokáží detekovat koronavirus ještě před jeho propuknutím“, {0} = „Apple Watch“, {1} = „zřejmě dokáží detekovat koronavirus ještě před jeho propuknutím“. Z toho jasně plyne, že nadpis cílí pouze na obj. č. 0, jelikož v článku jsou zmíněny okrajově i další produkty, ty však v nadpisu nejsou, ani se o ně nadpis jakkoliv neopírá.

  Ale v nadpisu není nic řečeno o tom, že to neumí ostatní…. je tam řečeno že to umí Apple Watch. Tedy nadpis by měl vypadat tak, že tam vyjmenujeme všechny produkty co to umí? Tedy když budu psát třeba o tom, že Ferrari umí jet 300Km/h tak vlastně napíšu špatný nadpis, protože tam mám vyjmenovat všechna auta co to umí? A není to i tak málo, nebylo by dobré zmínit, že to umí i letadla, některé vrtulníky, rakety atd? … Nezlobte se na mě, ale tohle je už spíš taková fakt buzerace. Pěkný den.

  Pane Novotný, je to tím, že výzkum prováděli právě s Apple Watch. Ne s hodinkami jiných značek. Takže ano, je to správně. Apple Watch zřejmě dokáží detekovat koronavirus ještě před jeho propuknutím. Jestli to stejně umí hodinky od jiných značek nikdo nepopírá, ale ani nemůže potvrdit, aniž by provedl stejný výzkum.

  To jsou tady zas GRCY!!!! To na Android fórech takové howna číst pod článkama nemusím, jen zde se sešli asi všichni hateři a debilové ČR a SR, hnus toto. Být redakcí, tak to tady úplně zakážu, takhle se fakt stydím, že patřím také k Apple uživatelům.

  Udělejte něco s těmi diskuzemi proboha! Povinná registra a pokud se bude trollit, tak rozdávejte banány. Už nemá číst ani diskuzi, protože to okupují jenom lidi ducha slabého.

Vložte vlastní komentář

celý text