Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Majitelé si stěžují na DALŠÍ problémy? Můžete mě odkázat na nějaký váš článek, kde byste zmiňovali, že M1 má nějaké problémy?
  Já jsem totiž žádné stížnosti nezaregistroval a to čtu o Applu všude možně..

  Také potvrzuji, mě se za poslední měsíc 1x vybil, zrovna když se mi to vůbec nehodilo a jednou jsem chtěl přes bluetooth propojit nokii od mamky, abych ji stáhl nějaké fotky našeho jezevčíka a nešlo to. Vyhozené peníze!

  Mě to blblo před vánocema. Teďko už to nějaký ten pátek neudělalo.
  Přestali jsme se ženou používat fast switch a také toto
  sudo defaults write /Library/Preferences/com.apple.screensaver loginWindowIdleTime 0​

  S Applem se to táhne pořád, samé problémy, neschopnost dohnat konkurenci, atd. Kdyby si lidi raději kupovali opravdový HW a ne jen módní značku k oblečení….. pak by si Apple ani neškrtl! Nebo kdyby ti negramoti, co to používají, se něco naučili, taky by velmi rychle utekli ke konkurenci. Já měl od Apple skoro všechno na rok zdarma půjčené s tím, že jestli vydržím, dostanu nějakou fin. odměnu, byla to sázka, po roce utrpení, konečně svoboda. Sázku jsem prohrál, tak příšerné ovládání a odfláknutý SW jsem nezažil již dlouho a nikdy více, zlatý Android a Windowsy. Jediný z naši rodiny, kdo vydržel Apple torturu byla dcera a jen u iPghone 11 PRO, jinak MB PRO moc ráda zpět vyměnila za NB s Windows.

  To nie je problem M1 ako takeho, ale fuserskeho vyvoja sr*cky zvanej Big Sur.. a mizerneho QA, teply Tim nech radsej buzeruje svojich ludi (ako to robil Steve Jobs) ako sa predvadza v politike!

  Meka jsem chvíli používal, super zařízení, ale pár věcí jsem nedal. Plno věcí je řešeno strašně. Pořídil jsem za tu cenu notebook s win 10 a jsem spokojený. Jen ten touchpad mi chybí hodně. Nechápu, že tohle ještě nikdo nekopíroval.
  Jinak systém nic moc…

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější