Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak tohle fakt jako problém nevidím. X se mi zahřívá snad jen v nějakých AR appkách ale není to nic hroznýho. Pokud na to někdo pravidelně naráží při běžné práci tak by měl zauvažovat, jestli telefon je ten vhodnej nástroj.
  Největší neduh předešlých generací (a to od 6 až do dnes) je podle mýho názoru camera bump, to je fakt designérská zhovadilost a jak se pak telefon na stole krásně kejve…

  Připadá mi zvláštní, že se zlepšením chladícího systému zmenší teplota zařízení – někam se to teplo přece musí ztratit… a tady se jedná spíše o lepší rozvod tepla a ne o snížení tepelného výkonu procesoru…

  Presne! Jestli se vyprodukuje stejne teplo, tak se musi nekam dostat a je jedno jestli to je nejakou parnou komorou, nebo cimkoliv jinym. Bud bude hrat telo, nebo musi byt nekde nejaky vydech, nebo kombinace. Nic jineho neexistuje. Jedine, ze by teda chteli aby byla teplota lepe rozlozena rovnomerne po celem tele telefonu.

  Cenovky a nesnesitelné komunity? Tak já si to jdu teda přečíst a třeba mě přesvědčí se po 13 letech, kdy byl iPhone opravdu výjimečný, vrátit. Ale asi ne co?

  Ja teda nevim, ale moje posledni dva iP byly vpodstate studene, ani ne vlazne i u hrani her. Ted mam jeste iP11 a nezahreje se ani treba u wild rifts nebo pri dlouhem nataceni 4k…

  Já se už bál, že by konečně odstranili ten odporný zastaralý 100let starý notch, nedej bože zapustili kamery do těla, nebo zvýšily výdrž baterie…. tak snad příště.
  Ještě se mi nestalo, že by se mi iPhone zahřál tak, že by nešel používat, nebo se sekal a to i když hraju v kuse třeba přes 6 hodin (a i když mám přitom iPhone na nabíječce). Sice se zahřeje docela dost, ale člověk ho stejně drží spíš za okraje, takže pohoda.
  Snad se jednou dočkáme odstranění notche, zůžení rámečků, zapuštění kamer do těla a vyšší výdrže.

  Souhlas! Btw prijde mi, ze u 12ky jsou ramecky nepatrne mensi… alespon u 12 mini kdy jej polozim vedle 11pro, tak diky te hranate konstrukci vypadaji mnohem mensi.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější