Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám doma pračku a sušičku od Candy a umí to samé. Jen Candy má výhodu, když se rozbije, tak letí oknem a šup pro novou. Miele když se rozbije, tak je člověku líto vyhodit 60k, tak jí za 20k opraví.

  Za prve ma Jan pravdu a za druhe clovek co si koupi miele tak asi ma jine financni moznosti nez s Candy a muze ji take vymenit za novou pri nejhorsim.

  Ano Jan ma pravdu ALE muze se najit i u Miele zmetek. Jane je to stejne jako to srivnani MB oba si ho koupime stejna specifikace proste vse stejne. A vam bude slouzit a ja budu furt na reklamacich snim. A to plati i pr Miele i tam se muze najit zmetek co bude furt na reklamaci a Candy poslape perfekt.

  Máme doma pračku a sušičku Miele minimálně 10 let a nikdy žádný problém nebyl. Akorát sušička potřebovala po 9 letech servis. Originální Miele servis. Pán přijel a měl vlastní papuče do bytu. Byl velice milí a ochotný. Se servisem BOSCH se to nedalo srovnávat. Takže pračka a sušička za 50 vyšla ve výsledku levněji než nějaký shit, který musíte každý 3 roky vyměnit. Tolik k tomu.

  pozerat na pracku cez mobil :DDD kolkokrat to clovek vyuzije a na co? :D

  My sice nemame Miele, ale appka v mobilu pro pracku a susicku je super.
  Jednoduse se muzeme podivat za jak dlouho dopere/dosusi a kdyz je hotovo tak prijde notifikace, to je parada 🙂 My pracku/susicku temer neslysima po skoncenipipat ani kdyz jsme ve vedlejsi mistnosti, natoz kdyz jsme nekde dal, natoz na zahrade…
  Pak je taky fajn, kdyz mas kompatibilni pracku a susicku, tak spolu komunikujou a susicka nastavuje program dle pracky, takze jen prehodim pradlo a zapnu 🙂

  Miele má ještě jeden problém, mám Miele asi z r. 1990 (celou dobu ve sklepě) a stále jede a jede a ne a ne kleknout.
  Má sice „jen“ 12 nebo 14k otáček, ale když je vedle sušička, tak je to tak jako tak jedno. A asi před 10 lety jsem musel na eBay koupit nový tlačítková panel a tehdy to bylo velké rozhodování, jestli se to ještě vyplatí a zdá se, že se to vyplatilo.

  … je nafurt se říká. Otázkou je, jestli tuto tradici udrží i u zařízení narvaných elektronikou, mikroprocesory a vychytávkami jako auto dávkování, wi-fi a pod.

  Já v loni zachytil akci s 10-ti létou zárukou na celý set, takže asi mám na delší dobu po starostech.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější