Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Není co vysvětlovat nebo objasňovat. Prostě Whatsapp funguje na jiném modelu financování a data prostě bude sbírat vždycky. V současné době není žádný důvod používat Whatsapp, když je k dispozici aplikace jako Signal…žádný sběr dat, bez reklam.

  otazka, z coho zije Signal

  Právě. Zatím je to neziskovka…zřejmě z různých darů atd. Na twittru jsem zahlídnul příspěvek, kde žádali lidi o dotace. Osobně by mi nevadilo něco málo přispívat.

  neverim ze to vsetko uzivia z darov, naklady na prevadzku niecoho takeho musia byt obrovske, ale ked to tahaju z darov tak potom klobuk dole

  Otazka, proc tyto aplikace vubec pouzivat? Bude chleba levnejsí a neco se pro zivot naucim?

  Obvykle je to propracovanější, lépe ovladatelné než SMS klienti na různých telefonech. Existují klienti pro PC. Navíc se neplatí za každou zprávu. Svět není jen Apple.

  Ono to patří spoluzakladateli WhatsAppu, ten má peněz určitě dost. Jsou k dispozici i zdrojové kódy, aplikace žádá vždy jen absolutně nezbytné minimum. Však on prodal svůj podíl ve WhatsAppu jen proto, že Facebook slíbil z uživatelů netahat data, což porušil. Otázka je, jak to bude do budoucna, ale osobně si myslím, že aktuálně dělá Signal pro svoji důvěryhodnost maximum. Na nic se neptá, šifruje všechno, je financován dary, má otevřenÿ zdrojový kód… Co víc si přát?

  a co Messenger? :-)

  ten je úplně jáma lvová?

  Vše vlastní facebook, takže je vše na jedno brdo. Pokud někdo používá facebook nebo instagram, tak už tyto informace sdílí dávno a nemá tím pádem smysl mazat wa pokud s ním nechce smazat i ostatní sociální sítě.

  Tady Petr Mára , používám Signál a whatsapp je minulost, posílám dar každý měsíc Signálu, protoze si to muzu dovolit a Signál ma smysl nejraději bych ho koupil, pak budete posílat dary me a to ma největší smysl!!😂

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější