Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jen jste trochu zapomeli na Threema ktera je povazovana za skutecne nejbezpecnejsi zpusob komunikace. 😉

  Presne tak. Threema je skutocne najlepsia apka na komunikaciu.Navyse zarucuje plnu anonymitu,kedze nevyzaduje pri registracii cislo ani email.Ma len jeden (pre niekoho velky) minusovy bod, a to ze je platena…Inak jej podla mna nie je co vytknut.

  Signál – v noci mi přišla zpráva upozornění že nějaký člověk kterého mám v kontaktech z minulosti si nainstaloval signál, tak nevím co si o tom mám myslet ,to prohlíží kontakty moje a posílá těm lidem zprávu že jsem si nainstaloval signál?

  iMessage nepouziva E2EE ak si zapnete zalohu do iCloud!!!

  Davno znamy fakt, o ktorom Apple nechce aby ste vedeli. Ale maju to svojich strankach uvedene, len je to zahrabane.

  V nevýhodách Signálu je uvedeno, že používá k registraci telefonní číslo. Ale to snad Whatsapp taky. Zrovna tak Viber. Já to naopak považuji za výhodu, že loginem je telefonní číslo. Pokud se chci s někým spojit kdo možná má Skype, nebo Messengr, tak pokud nevím jeho Login, tak nemám šanci. Navíc málo kdo vyplňuje identifikační údaje, abych ho mohl dohledat.

  A tu skutečně nejlepší a nejbezpečnější neuvedete. Element na matrix protokolu, zlatý grál messengerů.

  No jo, ale kolik lidi Element/Matrix pouziva? Appka mi tvrdi, ze z mych kontaktu ani jeden :( Nepral bych si nic jineho, nez navrat zlate doby Jabberu s integrovanych komunikatoru. Soucasny stav je naprosta silenost.

  Threema je možná bezpečná jak tvrdí na začátku Martas a Tom, ale postrádá základní věc – automatické mazání zpráv! Což signal naštěstí má… ;-) Pakliže nesmažeš zprávy ručně, tak si je pak přečtou, jako třeba v případě Kočněra… :D

  Z nějakého důvodu mi nejde ze Signalu volat když jsem na mobilních datech (O2), textové zprávy posílat jdou, na WiFi jde i volat. Nevíte co by s tím mohlo být?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější