Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám kamarada co dela u tmobile, a neni to uplne jejich vina (operárorů), že Apple Watch s podporou sim tu neni. Je to cele rizene ze strany Applu, zalezi na nich kdy zacnou mit zajem o to je v CR uvest. Ale udajne implementace uz je na stole naplanovana v 2021, takze se muzeme se series 7 opravdu nejspise dočkat.

  Info mám z loňska, nemůžu zaručit pravdivost ale jednalo se o nadšence, které toto zajímá a samotní jsou zklamaní z NEpodpory. Jak pracovník iStylu tak TMobilu mě rekli, ze cele toto je spíše zdržení na straně Applu, podobně jako bylo s Apple Pay.

  To je naivita, alebo co? Je to iba o tom, ze operatorom sa nechce investovat do zmeny systemu. Cize ako vzdy, od kedy je ludstvo, ludstvom, zas v tom hraju prachy hlavnu rolu.

  Tak já vám to řeknu na plno.
  Bude to 21 září 2021.

  Už to máme domluvené a pokud se vše povede bude to tento datum. Pokud nastanou nějaké průtahy muže byt podpora cca o měsíc posunuta.

  Jo a česká Siri bude 14 září.

  Jo a taky se zde otevře Apple Store.

  Jo a jelikož Apple prekroci hodnotu 3 biliard dolaru – čeká se to letos tak bude dávat k Vánocům všem majitelům nového iPhone 13 Apple Watch SE zdarma a ti co koupi iPhone 13 Pro dostanou Apple Watch 7.

  Tak se tešte.

  Dobrý den, to sú skvelé správy a tá Síri uplná pecka, na to sa teším najviac :) Viete prosím či sa bude dať vybrať aj kombinácia farieb v tej akcii? Napríklad keď budem chcieť modrý Iphone 13 Pro ale Watch pre manželku rose gold k Vianociam, alebo to jednoducho k tomu priradia v jednom balení.

  budou k dispozici 3 barvy české Siri. Duhová víla, červená Karkulka a stříbrný vítr v provedení pánského hlasu.

  Velmi nás mrzí že nemůžeme našim zákazníkům zatím nabídnout E-sim pro Apple Watch ale my jsme se tak dohodli s O2 a VODAFONE šetříme tak všichni v rámci kartelu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.