Zavřít reklamu

Uteklo to jako voda a poměrně obtížný rok 2020 je konečně za námi. Přesně proto byste si měli řádně vychutnat vstup do roku 2021, což vám nyní dokáží usnadnit extrémní slevy na systém Windows a balíček Office. Jedná se o jednu z nejzajímavějších Novoročních slev s rapidním poklesem cen, kdy si můžete přijít na kvalitní software pro usnadnění vaší každodenní práce a na nejstabilnější a nejrychlejší systém. Zajímavý je i trošku odlišný pohled. Například procesory AMD Ryzen 50000 a nové kousky od Intelu slibují neuvěřitelný výkon, ale nalijme si čistého vína, bez operačního systému se zkrátka neobejdeme. Pokud se tedy nyní poohlížíte po licenci na Windows nebo Office, můžete je získat za neuvěřitelně nízké ceny. Obchod Godeal24 totiž přišel s tou nejlepší možností na trhu, kterou jsou Godeal24 Novoroční slevy.

godeal24.com novoroční slevy fb

Speciální nabídky roku 2021 – bez nutnosti kupónu

Za méně než 8 € si můžete přijít na kompletně legální licenci operačního systému Windows 10. Tento produkt si můžete zakoupit buďto pro jeden či dva PC s neuvěřitelnou 80% slevou. Další skvělou zprávou je, že tato sleva se vám započítá již automaticky, a proto nemusíte používat žádné slevové kupóny.

Sleva 50 % na Windows

Zároveň si můžete vychutnat skvělou 50% slevu na níže vypsané softwarové licence. Abyste produkty získali za zlevněné ceny, musíte v košíku zadat slevový kód ve znění SGO50, díky čemuž se vám cena automaticky sníží.

Některé klíče jsou už dokonce i tak k dostání se slevou, díky čemuž můžete ušetřit hromadu peněz. Přesně tohle můžete uvítat u těchto skvělých balíčků, na které můžete uplatnit další 62% slevu za pomocí kódu SGO62.

Sleva 55 % na ten nejoblíbenější software!

Pokud máte ale nyní spadeno na nějaký jiný software, můžete k tomu využít slevový kód ve znění SGO55, který se navíc vztahuje na notnou dávku těch nejrůznějších produktů.

Další úžasné slevy naleznete zde

Jak zaplatit přes PayPal

V obchodě GoDeal24.com navíc můžete zaplatit za pomocí bezpečné služby PayPal, na kterou se denně spoléhají tisícovky lidí. Jednoduše vám stačí přejít k samotné platbě jako host či registrovaný uživatel a zvolit platbu skrze Cwalletco. Následně stačí klepnout na Place Order a objednávku tak potvrdit. Tímto se přesměrujete k samotné platbě, kde si budete muset vybrat platební metodu. Poté se vám objeví řada platebních metod, kde si už jen stačí vybrat PayPal (nebo přímo platbu kartou) a nadále postupovat přímo na PayPalu. Celý proces si můžete prohlédnout v přiložené galerii.

Nákup v obchodě Godeal24 je naštěstí velice jednoduchý, přičemž se vám nabízí hned několik platebních metod a dodání zdarma. Mějte ale na paměti, že všechny tyto speciální slevy jsou časově a početně omezené. Pokud máte tedy na některý z vypsaných produktů spadeno, s jeho nákupem byste rozhodně neměli otálet, protože se může snadno stát, že se kousek vyprodá.

Jestliže byste při nákupu narazili na nějaký problém, nebo máte zkrátka nějaké dotazy, můžete se takřka kdykoliv obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu. Stačí vám zaslat e-mail na adresu service@godeal24.com a proškolený pracovník podpory se vám bude vzápětí věnovat.


Magazín Letem světem Applem nenese za text výše žádnou odpovědnost. Jedná se o komerční článek, jehož dodavatelem (v plném znění spolu s odkazy) je inzerent. 

Související články

Dnes nejčtenější